בניה וניהול קמפיין FACEBOOK

פתח את פרופיל הפייסבוק שלך. הסתכל ימינה ושמאלה, בצידי המסך, ותראה שם בוודאי משהו מפתה: מקום שמוקצה רק לך, בו תוכל לפרסם את העסק שלך. 'הפרסומת שלך תופיע כאן', אומר לך פרופיל הפייסבוק, ומתכוון לכך. השאלה היא, האם אתה באמת רוצה להופיע שם?

אם יש לך ראש וראייה שיווקיים, אתה בהחלט תרצה להיות שם. וזה כל כך קל ופשוט.

 בשנים האחרונות עדים כולם להצלחה המדהימה של גוגל Adwords, כלי הפרסום הנפלא על גבי מנוע החיפוש הגדול בעולם. גם גופי האינטרנט הגדולים ביותר מבחינים בכך, ורוצים כלי שיווקי משלהם. פייסבוק עושה זאת היטב.

כיום, גם לפייסבוק יש קמפיין פרסומות שמספק לך פלטפורמה נוספת לפרסום העסק שלך. בניה וניהול קמפיין Facebook מאפשרים לך לנהל שורה של מודעות פרסומת במקום החם ביותר ברשת בשנים האחרונות, ולהציע לך פוטנציאל חשיפה ומיתוג אדיר.

 החשיפה היא רק חלק מהעניין כאן, משום שבעצם אופיו, הפייסבוק מציע לך לפרסם את הקמפיין שלך בערוץ מכוון נישה וממוקד פלח שוק: האנשים שיראו את הפרסומות שלך הם בעיקר אלו שנמצאים איתך ועם חבריך בקשר, אם דרך עמוד המעריצים של העסק או דרך הפרופיל האישי. במצב כזה, סיכוי גדול שהאדם שייחשף לפרסומת הוא בדיוק האדם שאתה רוצה שיראה אותה. וזו הדרך הטובה ביותר לקדם את העסק שלך.

 בניה וניהול קמפיין Facebook מספקים דרך נפלאה לפרסם את העסק שלך בצורה אלגנטית במיוחד ולהפריד בין תכנים שיווקיים לתכנים אינפורמטיביים. לא רק שזה יהפוך אותך לאהוב ומוערך יותר בקרב הלקוחות, אלא גם ישפר ויחזק את התדמית שלך כאיש מקצוע מבין עניין, שמכיר היטב את אופי הקשר העדין בין עסק ללקוח.

 לוג'יק פינג מעסיקה אנשים בעלי מומחיות רבת שנים בפייסבוק עצמו ובניהול קמפיינים פרסומיים ברשת החברתית הזו בפרט. אם אתה רוצה להפוך את הקמפיין שלך למוצלח במיוחד ולמשוך בעזרתו עוד ועוד לקוחות איכותיים, המקום שלך איתנו. תן לנו לשפר ולשדרג את מעמדך העסקי, בפייסבוק ובכל מקום.