בוטים ומענה אוטומטי

כאשר לקוחות נכנסים לחנות בקניון או ברחוב, הם מתקבלים, בדרך כלל,  על ידי מוכר או מוכרת שמברכים אותם ומנסים לסייע להם בחיפוש בחנות. קבלת הפנים הזו תורמת להרגשה של הלקוח וגם מאפשרת למוכרים לעמוד ביעדים שלהם בצורה טובה יותר. 

בעולם המקוון של אתרי האינטרנט, אין אפשרות להצמיד איש שירות לקוחות לכל גולש או משתמש, אך בהחלט יש פתרון מקביל מצוין – שימוש בבוטים ובמענה אוטומטי. 

שילוב צ’ט בוטים באתר

אחת מהדרכים המקובלות כיום ליצור אינטראקציה עם הגולשים באתר, היא באמצעות שימוש בצ’ט בוטים. אתם וודאי מכירים זאת היטב מאתרים שונים, כאשר נפתח עבורכם חלון צ’ט אוטומטי בפינת המסך, ואתם יכולים לקיים שיח עם בוט כלשהו. הבוטים האלה בדרך כלל מציעים לקחת מכם את פרטי הקשר שלכם, אך לעתים הם גם מתוחכמים יותר, ויכולים לתת מידע ממשי ומועיל הקשור לאתר. 

השימוש בצ’ט בוטים הפך להיות מקובל למדי כיום. במקרים רבים הצ’ט עושה שימוש בכלים אוטומטיים של פייסבוק, כך שאתם יכולים לנהל שיחה ממש כמו במסנג’ר. האתר יזהה את הפרופיל שלכם בפייסבוק, ואתם תוכלו להגיב ממש מתוך פרופיל המשתמש שלכם, וכך להמשיך את השיחה גם מאוחר יותר, לאחר שתעזבו את האתר. 

צ’ט בוטים הם כלי יעיל ביותר, שמאפשר לתת תחושה לגולש שיש מי שמלווה אותו ומעניק לו סיוע בזמן השימוש באתר, גם אם מדובר במענה רובוטי, ולא אנושי.  

מענה אוטומטי באתרים

בנוסף לשימוש בצ’ט בוטים, ניתן להשתמש בכלים נוספים שמעניקים מענה אוטומטי. כלים אלה משמשים בדרך כלל לאיסוף פרטי הקשר של הגולש, אך יכולים גם לתת שירות כולל יותר, ולהציע מגוון של אמצעי תקשורת נוספים עם צוות האתר. 

השימוש בבוטים ובמענה אוטומטי מאפשר להעניק ערך מוסף לגולש במשך כל שעות היממה. בנוסף לכך, כל מערכת אוטומטית שכזו “מקליטה” את הפעילות של כל גולש באתר, ומספקת דיווח מקיף לא רק על המלל שהוא כתב בצ’ט, אלא גם על הדפים שהוא נכנס אליהם באתר ומשך הזמן שהוא בילה בכל עמוד. כך ניתן להיעזר במידע הזה כדי להשתמש בו בהמשך בקמפיינים שיווקיים ייעודיים ומותאמים אישית (רימרקטינג). 

שימוש בכלים הנכונים ביותר עבורכם

הצוות של לוג’יק פינג מתמחה בהתאמת כלי השיווק והדיווח הטובים ביותר לכל לקוח. אנחנו עובדים עם מגוון רחב של כלים אוטומטיים, ובעזרת ההיכרות המעמיקה שלנו עם הלקוחות, אנו יכולים להתאים להם את המערכת האוטומטית האידיאלית עבורם. 

השימוש בבוטים ובמענה אוטומטי יכול להשלים את היכולת של האתר שלכם לאסוף נתונים ומידע, ויכול גם לסייע במימוש היעדים העסקיים של האתר. זהו כלי מצוין לאיסוף לידים וגם לאיסוף נתונים שישמשו בקמפיינים דיגיטליים נוספים. 

לוג’יק פינג נוסדה מתוך אמונה שיש לנו את היכולת לשדרג כל לקוח שעובד אתנו מבחינה עסקית ושיווקית, והניסיון רב השנים שלנו בתעשייה רק שכלל את היכולת הזו. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע של הצלחה וכיבוש יעדים, שמבוצע כולו תוך שיתוף מלא שלכם בכל צעד בדרך, ומגובה בידע המקצועי של אנשי תוכן, שיווק, עיצוב ותכנות מומחים בתחומם. 

כאשר אתם בוחרים לעבוד איתנו, אתם נהנים מהמחויבות המלאה שלנו להצלחה שלכם, תוך שימוש בכלי השיווק והניתוח המתקדמים ביותר שיש בשוק, בהתאמה אישית מלאה לצרכים השיווקיים והמקצועיים של העסק שלכם. 

דילוג לתוכן