גוגל תג מנג’ר (GTM)

לפני העידן של גוגל תג מנג’ר, כל הוספה של רכיבי ניטור ומעקב לאתרים הצריכה הוספה של קטע קוד נפרד עם מתכנת. למעשה, כל עבודה עם תוסף כלשהו של צד שלישי, גם אם לא שימש רק למעקב אחרי נתונים, הצריכה פעילות עם מתכנת על מנת להוסיף את קטע הקוד חדש לאתר על מנת להפעיל את הכלי או המדידה. 

ברגע שגוגל יצרה את גוגל תג מנג’ר, התחיל עידן חדש בתחום זה. בעזרת הכלי הזה, ניתן להוסיף קוד או סקריפט, לבנות אירועים בצורה קלה ופשוטה לכל אתר שמנהלים, ולאחר מכן להשתמש בממשק הניהול של GTM כדי להוסיף ולעדכן כל תג שרוצים ללא צורך במתכנת. 

היתרונות של השימוש בגוגל תג מנג’ר

תג הוא קטע קוד שמשמש לשם שליחת מידע מהאתר למערכת צד שלישי כלשהי. ישנו מספר גדול מאוד של תגים שניתן להשתמש בהם למטרות שונות, החל משליחת מידע לכלי המעקב גוגל אנליטיקס, שליחת מידע לכלי הפרסום Google Ads, שליחת מידע לרשתות החברתיות וכן לצורך עבודה עם כלים רבים נוספים. 

בעבר, כל תג כזה היה מצריך שימוש במתכנת על מנת להכניס קטע קוד לאתר. הדבר היה גורם לעומס מבחינת כמות הקוד שנקראת על ידי הדפדפנים (וכך מהירות עליית העמוד הייתה עלולה להיפגע) וכן הצריך בדרך כלל עבודה של מתכנת לדרישות השונות. כיום, לעומת זאת, בעזרת העבודה עם גוגל תג מנג’ר, כל איש שיווק יכול בקלות להפעיל טריגרים שונים ותגים שונים בקלות, ללא צורך בידע בכתיבת קוד. 

הכלי של גוגל מגיע עם מספר גדול של תגים מוגדרים מראש שניתן להכניס לכל אתר. בנוסף לכך, אם קיים תג שאינו מוגדר מראש, ניתן להגדיר תג חדש שיכיל קוד HTML, ולהכניס לתוכו את קטע הקוד הנדרש. 

איך אנו רותמים את GTM לטובת הלקוחות שלנו

בעולם השיווק הדיגיטלי, העבודה עם גוגל תג מנג’ר מאפשרת לנו לייעל מאוד את העבודה על אתרים שאנו מנהלים. לתגים של GTM יש כוח רב, והם מספקים מידע שמאפשר לעקוב אחר ביצועי האתר, לאסוף נתונים על הגולשים, ולשלב בעבודה השיווקית השוטפת גם כלים נוספים. 

העבודה עם גוגל תג מנג’ר אינה מאוד מסובכת, אך היא דורשת מיומנות מסוימת והיכרות עם כל הפונקציות של הכלי. הצוות המקצועי שלנו עושה שימוש חכם באפשרויות השונות של הכלי, וכך מאפשר לבצע קמפיינים מורכבים של רימרקטינג, לבנות דו”חות אפקטיביים בגוגל אנליטיקס, וכן לשלב כלים נוספים שיכולים לשפר את הביצועים של האתר ואת חוויית המשתמש שנוצרת בו עבור הגולשים. 

לוג’יק פינג: תכנון ויישום של קמפיינים מנצחים

כדי להפיק את המיטב מגוגל תג מנג’ר, אנחנו משתמשים במגוון של כלים ושל ידע מקצועי, המגובים בניסיון רב שנים עם שורה ארוכה של לקוחות מרוצים. גוגל תג מנג’ר מאפשר לבצע קמפיינים ממומנים בצורה מהירה ויעילה יותר, וכן מאפשר לנו לשדרג ולשכלל את היכולות של האתרים של הלקוחות שלנו בקלות. כך, גם אם לא אנחנו בנינו את אתר הלקוח, אנחנו יכולים להשתמש בתג מנג’ר כדי לעבוד עם כל כלי וכל תוסף. 

במסגרת המחויבות שלנו להצלחה שלכם, אנחנו מקפידים לספק דיווח שוטף ומלא על הביצועים של כל אתר וכל קמפיין שאנו אחראים עליו. אנחנו דוגלים בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח, מתוך תפיסה ששיווק איכותי מתבצע מתוך מקום של הפריה הדדית. אנחנו מזמינים אתכם לצאת אתנו למסע של הצלחה בעולמות השיווק הדיגיטלי, וליהנות מכל הניסיון, הידע והמחויבות שאנו מביאים אתנו לכל פרויקט ופרויקט שאנו מנהלים. 

דילוג לתוכן