יעוץ ובדיקת עלויות

לפעמים עצה אחת טובה ממומחה בתחום יכולה לחסוך מאות שעות עבודה, עוגמת נפש, תיסכול וכסף.

בעולם האתרים באינטרנט קיימות טכנולוגיות רבות ושונות, חלקן חדשות וחלקן ישנות, חלקן טובות וחלקן גרועות, הקמת אתר חדש או שידרוג אתר קיים מלווה בדרך כלל בהרבה חששות הנובעות מחוסר ידע או היכרות של עולם בניית האתרים, למעשה בשוק תחרותי שכזה יש מי שמנצל את חוסר ההבנה של הלקוח ומספק אתרים באיכות ירודה, משוכפלים, תבניות זולות, תכנות לא נקי, חוסר בתגים שונים ועוד…

במשך שנים לוג'יק פינג מלווה חברות ועסקים שהקימו או משדרגים אתרים בהצלחה גדולה תוך שימוש "במפקח בניה" שלמעשה מבטיח לך שתקבל אתר תקין ואיכותי המתאים לעולם הקידום העכשוי.

רוב מקבלי ההחלטות בדר"כ אינם מכירים את הטכנולוגיה עצמה, אנו מנתחים את צרכיה הלקוח הראשוניים כגון איזה סוג אתר הלקוח מחפש, מה מטרתו? איזה איסוף נתונים ידרש לאסוף או איזה סוג של מכירות או מידע הוא יספק לגולש, לאחר הבנת צרכי הלקוח אנו מנתחים את שוק המתחרים ולאחר מכן אנו מגישים את המלצתנו ללקוח גם ברמה הטכנית וגם ברמה השיווקית.

אנו מסייעים בבחירת חברת בניית אתרים מתאימה ( אנו לא לוקחים לעולם עמלות מסוג כלשהו מבוני האתרים וזאת על מנת שלא יהיו לנו שום אינטרסים כלכליים בבחירת חברת בניית האתרים), לאחר מכן אנו למעשה מלווים את תהליך הבניה וההתאמה של האתר לתקנים השונים וכמובן למנועי החיפוש.

ליווי מקצועי יחסוך לך הלקוח זמן ועלויות שונות וללא ספק תקבל אתר שמוכן מידית לקידום, אתר תקין ואיכותי שגם יתקבל במהירות למנועי החיפוש השונים.

בחירה נבונה של מי שילווה פרויקט קריטי שכזה תבטיח לך הלקוח שקט נפשי וללא ספק תוצאות מהירות ואיכותיות.