קידום אורגני לאתר חברות

אתרי חברות הם אתרים שמייצגים חברה מסוימת ומכילים מידע על השירותים והמוצרים שלה. אתרי חברות בדרך כלל נבנים לצורך מתן מידע שוטף על התנהלות החברה, מתן מידע שיווקי וכן מידע מקצועי בתחומים שונים. כדי שלקוחות ושותפים עסקיים יוכלו למצוא את המידע הזה בקלות, אתר כזה חייב להיות מקודם בצורה אורגנית בגוגל. ללא קידום אורגני מקצועי ואיכותי, ישנה תמיד סכנה שהאתר ישתרך בעמודי תוצאות חיפוש אחוריים, ונפח התנועה החודשית אליו יהיה מצומצם ובלתי מספק.

איך עובד קידום אורגני לאתר חברות?

קידום אורגני הוא קמפיין שיווקי שנועד להביא את אתר החברה לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש בגוגל, מתוך שאיפה להביא אותו עד למקום הראשון ממש. כדי לעשות זאת בהצלחה, הצוות המקצועי שלנו בלוג’יק פינג משתמש בסל כלים עשיר ומתקדם שמטרתו היא להגדיל באופן משמעותי את יכולת האתר לעמוד ביעדים שהוצבו לו. לשם כך, מתבצעת עבודה מתמשכת גם בתוך האתר וגם מחוצה לו. עבודה בתוך האתר נקראת “On site”, והיא מתמקדת בהוספת תוכן רלוונטי ועשיר לאתר, עבודה על ממשק המשתמש וחוויית המשתמש שלו, התאמת מבנה האתר והקוד שלו לדרישות של גוגל מאתרים ועוד. בנוסף לכך, אנו גם ממליצים ומבצעים שדרוגים טכניים לאתר, כמו שיפור מהירות הטעינה של הדפים, התאמה מלאה לשימוש בניידים, וידוי תקינות תעודת אבטחה (SSL) על כל חלקי האתר, הוספת תגיות זיהוי של גול ועוד.

הכוח שבבניית קישורים איכותיים

החלק השני שעליו מבוססת עבודת הקידום האורגני לאתר חברות הוא בניית קישורים נכנסים אל האתר ממקורות חיצוניים. עבודה מהסוג הזה נקראת “Off site”. קישורים נכנסים אל האתר הם אחד מגורמי הדירוג המרכזיים באלגוריתם של גוגל. המומחיות שלנו היא ביכולת לבנות קישורים איכותיים ביותר, כולל קישורים מאתרים גדולים וסמכותיים בתחומם שהאלגוריתם של גוגל מעריך, ומחשיב אותם כמקורות תוכן רבי עוצמה.

קידום אורגני עוצמתי עם לוג’יק פינג

ללוג’יק פינג יש ניסיון רב ועשיר בקידום אורגני של אתרי חברות. אנחנו עובדים עם צוות שיש בו אנשי תוכן ושיווק, מעצבים גרפיים ומתכנתים, ואנו רותמים בצורה משולבת את הידע המצטבר הזה כדי להביא אתרי חברות לעמוד הראשון בגוגל – גם בביטויי החיפוש הקשים והתחרותיים ביותר.
תחומים שיש בהם תחרות רבה, דורשים טכניקות קידום מתקדמות וחכמות, וזוהי בדיוק ההתמחות שלנו. בעזרת שילוב התוכן הנכון באתרים, בליווי תהליכי אופטימיזציה לאתר ובניית קישורים באתרים רבי השפעה, אנו מצליחים פעם אחר פעם לסייע ללקוחות שלנו להגשים את המטרות שלהם עם האתר.
אנחנו מאמינים שאין אתר שלא ניתן לקדם אותו בהצלחה, וכי ההצלחה של הלקוחות שלנו היא ההצלחה שלנו. לכן, אנו יוצאים עם כל לקוח למסע משותף ארוך טווח, שמטרתו לתת מעטפת שיווקית מלאה לכל הצרכים שלו, וכולל גם אמצעים נוספים, פרט לקידום אתרים. בעזרת עבודה מעמיקה שמתבצעת על האתר, אנו מצליחים לא רק להגדיל את נפח התנועה לאתר, אלא גם להפוך אותו לממיר יותר ולכזה שמגייס לקוחות פוטנציאליים ביעילות רבה יותר. אנו מזמינים אתכם לצאת אתנו לדרך למסע של הצלחה, ולממש את כל היעדים העסקיים שאתם שואפים להשיג באמצעות שיווק דיגיטלי איכותי.

דילוג לתוכן