קידום אורגני לאתר מכירות

היקף כמות המכירות המתבצעות ברשת בישראל נמצא בעלייה מתמדת. מדי שנה, יותר ויותר ישראלים בוחרים לקנות מוצרים ושירותים שונים באתרי מכירות (אי-קומרס) באינטרנט. ההיצע של המוצרים המוצעים ברשת הוא מגוון ביותר, ועסקים רבים מכל תחומי המשק מגלים בהדרגה את היתרונות העצומים שיש בניהול אתר מכירות.

אתרי מכירות, יותר מכל סוג אחר של אתר, זקוקים לנפח תנועה חודשי משמעותי כדי לעמוד ביעדי המכירות שלהם. גם האתר המתוחכם, הנגיש והמתקדם ביותר לא יוכל לפעול ללא מספר כניסות גדול של גולשים. כדי להצליח למשוך לקוחות פוטנציאליים לאתר, הוא זקוק לחשיפה איכותית במנוע החיפוש של גוגל. את החשיפה הזו, שהיא המפתח למשיכת גולשים, ניתן להשיג באופן משמעותי רק באמצעות קידום אורגני.    

מטרות הקידום האורגני

התפקיד של תהליך הקידום האורגני לאתרי מכירות הוא להביא אותם למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל בביטויים נבחרים. אתרים שלא ניתן להגיע אליהם בקלות דרך תוצאות החיפוש פשוט לא מצליחים למשוך מספיק לקוחות פוטנציאליים. מאחר ואתר מכירות הוא אתר שניזון קודם כל מגולשים שנכנסים אליו ומבצעים בו רכישות, מדובר בדבר מהותי לעצם קיומו והצלחתו. 

בעזרת תהליך קידום אורגני שמתבצע עם אנשי המקצוע שלנו, ניתן להביא אתרי מכירות בכל התחומים לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל, וכך לסייע באופן משמעותי למימוש הפוטנציאל המסחרי של האתר. 

איך מתבצע תהליך הקידום

כל תהליך של קידום אורגני שאנו מבצעים מתחיל בהיכרות עם הלקוח שאנו עובדים איתו. בעזרת היכרות מעמיקה זו, אנו יכולים לבחור את ביטויי החיפוש הרלוונטיים ביותר עבור האתר, ולהתחיל את מלאכת הקידום. במהלך התהליך עצמו, נבצע פעולות גם בתוך האתר וגם מחוצה לו. העבודה באתר כוללת שיבוץ תוכן שיווקי ואינפורמטיבי, שיסייע בקידום עצמו וגם יהיה מיועד להגדלת כמות המכירות באתר. בנוסף לכך, נשפר את האתר מבחינה טכנית, על מנת שהאתר יהיה נגיש יותר, מהיר יותר ובעל ממשק משתמש טוב יותר.

במקביל לעבודה שנעשית באתר עצמו, נבצע בניית קישורים, שהיא חלק מהותי בתהליך הקידום. מנועי החיפוש רואים בקישורים שמופנים אל האתר כמעין “המלצות”. ככל שהקישורים האלה מגיעים מאתרים חזקים, גדולים וסמכותיים יותר בתחומם, יש להם ערך רב יותר לצורך קידום האתר. בניית קישורים היא אמנות של ממש, ואנחנו בלוג’יק פינג מתמחים בבניית קישורים אפקטיבית ואיכותית ביותר. 

יתרונות העבודה עם לוג’יק פינג

היתרון המרכזי בעבודה אתנו הוא שאנחנו מתייחסים לכל לקוח כאל שותף לדרך. עבורנו, אתר המכירות של הלקוח הוא לא סתם עוד אתר שאנחנו מקדמים. אנחנו רואים בהצלחה של האתר את ההצלחה שלנו, ומחויבים להשקיע את כל המשאבים המקצועיים והאנושיים שלנו כדי להצליח בקידום האתר, ולהגדיל את היקף המכירות המתבצעות בו. אנשי הקידום שלנו זמינים לכל שאלה ובקשה בכל מהלך הקידום, ואנו פועלים בשקיפות מלאה, שמאפשרת מעורבות ושותפות של הלקוחות שלנו בתהליך. קידום אורגני של אתרי מכירות הוא תהליך מתמשך, ולא ריצה לטווח קצר, ואנו מאמינים שאת המסע הזה להצלחה – כדאי לעשות אתנו. 

דילוג לתוכן