קידום אורגני לאתר תדמית

אתרי תדמית עסקיים או פרטיים הינם אתרים המהווים סוג של תעודת זהות דיגיטלית עבור החברות או העסקים שהם מייצגים. אתר תדמית טוב הוא כזה שמעביר את המסרים השיווקיים הנכונים עבור העסק או החברה, מספק מידע רלוונטי אודותיה, וכן מייצר הזדמנות עבור הלקוח להשאיר את הפרטים שלו, וכך לייצר “ליד” (פניה לקבלת מידע או שרות) עבור הפונה או מי שהוא מייצג. 

אתרי תדמית איכותיים הם כאלה שיש בהם ממשק משתמש וחוויית משתמש מצוינים, ושמספקים מענה לכל השאלות שיכולות לצוץ אצל הגולש בקשר למוצר או לשירות שהם מקדמים. 

כדי להגיע אל קהל היעד של האתר, לא מספיק להעלות אתר מצוין לאוויר. גם האתרים המעוצבים והמושקעים ביותר זקוקים לתהליך של קידום אתרים אורגני, כדי לממש את הפוטנציאל השיווקי שלהם. בעזרת קידום האתר, שהוא תהליך הדרגתי, אתר התדמית יתקדם במעלה תוצאות הדירוג של גוגל בביטויים הרלוונטיים, וכך יקבל נפח כניסות הולך וגדל ממנוע החיפוש. ללא קידום אורגני לאתר בגוגל, קיימים סיכויים מועטים שנפח התנועה לאתר יהיה מספק ויצדיק את ההשקעה בפיתוחו, או שלא ייצר כלל לקוחות חדשים או פניות עקב אי הגעה אליו. 

תהליך העבודה על הקידום

כל תהליך של קידום אתרים אורגני שמתבצע בלוג’יק פינג, מתחיל בהיכרות מעמיקה עם העסק שעומד מאחורי האתר. מבחינתנו, קידום האתר הוא לא רק אקט טכני בלבד, אלא שותפות של ממש. שותפות זו מתמקדת בהגדלת סיכויי ההצלחה של האתר, וכך בהגדלת החשיפה וההצלחה של העסק עצמו והגעה ליעדי הלקוחות כחלק ממדדי ההצלחה. לצורך כך, התהליך מתחיל בהיכרות מעמיקה עם החזון שעומד מאחורי העסק, עם היתרונות היחסיים שלו בשוק ועם המוצרים או השירותים הספציפיים שהוא מציע לקהל היעד שלו מול המתחרים הקיימים בשוק. 

במסגרת השלבים הראשוניים של הקידום, יתבצע מחקר מילות מפתח מקיף, שמטרתו היא מציאת ביטויי החיפוש הרלוונטיים ביותר לעסק, וכן הביטויים שיש להם נפחי חיפוש גדולים ויוכלו להביא תנועה רבה לאתר. ביטויים אלה יעמדו במוקד מאמצי הקידום, שיכלול גם אופטימיזציה טכנית לאתר עצמו כדי שיעמוד בדרישות גוגל השונות, בניית קישורים נכנסים איכותיים מאתרים שונים, שיפורים לאתר בהיבטים טכניים ותדמיתיים וכן יצירת תוכן מקורי כתוב או ויזואלי איכותי, שיוכל לסייע בקידום אתר התדמית ובהגדלת יחס ההמרה שלו עבור הלקוח. 

הייחודיות שבעבודה עם לוג’יק פינג 

אנו מתייחסים לכל אתר תדמית שאנו מקדמים ממש כאילו היה האתר הפרטי שלנו. אנשי הצוות הטובים ביותר בתחום הקידום עומדים לרשות הלקוחות בכל שאלה ובכל עניין, והמטרה המרכזית שעומדת לנגד עיניהם היא הצלחת האתר והצלחת החברה שעומדת מאחוריו. בעזרת ידע מעמיק ונרחב עם הרבה שנות ניסיון בעשרות אתרים ובעזרת כלים מקצועיים רבים של עולם השיווק הדיגיטלי, מתבצעת על כל אתר עבודת קידום יסודית, איכותית ומקצועית, שתעלה אותו בסופו של דבר גבוה ככל הניתן בתוצאות החיפוש במנוע החיפוש של גוגל.

הצוות המקצועי של לוג’יק פינג משלב ידע בתחום העיצוב, הפיתוח והשיווק כדי להצעיד את האתר שהוא מקדם היישר לעמוד הראשון במנוע החיפוש של גוגל. כל תהליך של קידום אתרים אורגני הוא תהליך הדרגתי, ולעתים נדרש זמן כדי להביא את אתר התדמית לעמוד החיפוש הראשון בביטויים מסוימים. אך בעזרת עבודה יסודית וחכמה, הלקוחות שלנו יודעים שהם יקבלו את התוצאות הרצויות להם מתהליך הקידום, וייהנו מפירות העבודה המשותפת והמקצועית.

ההצלחה של הלקוח שלנו הינה ההצלחה שלנו!    

דילוג לתוכן