כתיבת תוכן לקידום

בעולם השיווק הדיגיטלי ידוע כבר שנים רבות כי “תוכן הוא המלך”. האמרה הזו הפכה כבר מעט לקלישאה, אך היא עדיין מבטאת אמת עמוקה בכל מה שקשור לשיווק דיגיטלי – התוכן הוא מה שיקבע בסופו של דבר את ההצלחה של כל קמפיין שיווקי. 

לכן, כתיבת תוכן איכותי, יצירתי ומדויק היא חלק מהותי מכל העלאה לאוויר של קמפיין. כאשר אנו מדברים על קידום אתרים, לתוכן יש חשיבות עליונה גם מבחינת היכולת לקדם אתרים במעלה תוצאות החיפוש וגם ביכולת שלו לגרום לגולשים באתר לבלות בו זמן רב יותר ולבצע את הפעולות שאנו רוצים (להשאיר פרטי קשר, להירשם לניוזלטר, לרכוש מוצר וכו’). 

איך יוצרים תוכן איכותי?

תוכן איכותי הוא קודם כל תוכן מקורי שמיועד לעיניים אנושיות. בעולם קידום האתרים ישנם מקדמים רבים שטועים לחשוב כי הם יכולים להעלות תוכן רדוד (שעמוס במילת מפתח מסוימת) ושטחי לאתר, רק כדי שהאלגוריתם של גוגל יסרוק דפים רבים יותר באתר ויזהה שיש בהם התמקדות בביטוי חיפוש מסוים. למעשה, זהו תוכן לאתרים שמיועד לבוטים, ולא לבני אדם סקרנים שמחפשים תוכן עם ערך מוסף. בני אדם אמתיים רוצים למצוא אתרים שהתוכן בהם הוא עשיר ומעניין, ונותן להם מענה לשאלה שאיתה הם נכנסו לאתר. 

מכיוון שאנו בלוג’יק פינג מבינים זאת היטב, אנחנו מתמחים בהפקת תוכן איכותי ויצירתי שבאמת מדבר אל ליבו של קהל הגולשים באתרי הלקוחות שלנו. גם כתיבת תכנים שמיועדים לקידום אתרים, צריכה לכלול דפי תוכן שיש בהם חידוש כלשהו ושיעניקו מידע רלוונטי ואפקטיבי לגולשים. 

החשיבות של התוכן בהיבט קידום האתר

גוגל הוא קודם כל מנוע חיפוש שמבוסס על טקסט. לכן, יש חשיבות רבה לתוכן שנמצא באתרים מקודמים. יש חשיבות גם להיקף התוכן באתר (כלל הזהב הוא: “יותר תוכן זה יותר טוב”), גם למקוריות שלו וגם לאמינות שלו. האלגוריתם של גוגל יודע לזהות דפי תוכן שנכתבו באופן מקצועי ויכולים להוות גורם סמכותי בתחומם. 

אתרים עם תוכן עשיר ומקורי מתקדמים בקלות רבה יותר במעלה הדירוגים של גוגל, ולכן התוכן הוא נדבך חשוב בכל מאמצי קידום אתר. ההיבט של מקוריות התוכן הוא גם בעל חשיבות עליונה. אחד מהעדכונים המפורסמים של גוגל, שנקרא עדכון “פנדה”, ונכנס לגוגל בשנת 2011, הוסיף לאלגוריתם התייחסות לתוכן משוכפל או רדוד. אתרים שיש בהם תוכן שכזה נפגעים מבחינת הקידום שלהם, ויכולים אף להיענש ולמצוא את עצמם מוצאים מתוצאות החיפוש לחלוטין.  

תכנים מנצחים מבית לוג’יק פינג

חלק מהחזון שלנו באשר לאתרים שאנו מפתחים ומקדמים, הוא ליצור אתרים מעניינים, שיש בהם תוכן סוחף ומרתק, שמסייע למימוש הפוטנציאל העסקי של הלקוחות שלנו. אנחנו מתמחים בהפקת תוכן אפקטיבי, מניע לפעולה ועשיר, שמשתלב היטב במאמצי קידום האתרים שלנו. הצוות שלנו, שמגיע להכרה עמוקה עם כל לקוח ולקוח, משלב כוחות עם בעלי האתרים שאנו מקדמים, כדי לייצר את התוכן האמין והרלוונטי ביותר – שיוכל גם לדבר אל לב הגולשים וגם להיות תואם לדרישות של גוגל כחלק מכל קמפיין של קידום אתרים.  

דילוג לתוכן