בנייה וניהול קמפיין ADWORDS

ישנם לא מעט מנועי חיפוש ידועים ברחבי הרשת, גם כאלו אשר אוספים אליהם מיליוני משתמשים. אבל יש מנוע חיפוש אחד ששינה סדרי עולם, השפיע על עיצוב דמותה של רשת האינטרנט ונחשב כמעט מרגע הקמתו לענק מקוון, שעל פיו יישק דבר. זהו מנוע החיפוש של גוגל – ואם אתה לא שם, אתה פשוט לא קיים.

 איך תוכל להיות שם? אחת הדרכים, כפי שיודעים לא מעט בעלי עסקים כיום, היא לבצע קידום אתרים אורגני וממושך, שיעלה את אתר האינטרנט מעלה בסולם תוצאות החיפוש של גוגל. זהו בהחלט צעד חשוב וחיוני, אך מנוע החיפוש האדיר הזה מציע לכל בעל אתר דרך נוספת לחשוף עצמו בפני כמה שיותר לקוחות: קמפיין Adwords.

למעשה, השקת הכלי הזה נתנה את האות לפיתוח מואץ ובלתי פוסק של אחד התחומים המרתקים בעולם האינטרנט: הפרסום הממומן במנועי החיפוש. מה שבתחילה נשמע, למען האמת, מעט מוזר ואפילו בלתי אפשרי, הוא היום כלי בו משקיעות החברות הגדולות בעולם מיליוני דולרים מידי חודש.

 ישנן שתי סיבות להפיכתו של גוגל Adwords לכלי יעיל ועוצמתי כל כך: הסיבה הראשונה היא הפופולאריות ונפח השימוש האדיר במנוע החיפוש עצמו. הסיבה השנייה היא הפשטות והתחכום המשולבים יחדיו במסגרת בנייה וניהול קמפיין Adwords. שתי סיבות אלו לבדן הן החלום הרטוב של כל פרסומאי ואיש שיווק, בכל מדיום שהוא.

חשוב להבין: קמפיין Adwords מאפשר לכל עסק להופיע במנוע החיפוש הגדול בעולם, בו משתמשים בכל רגע נתון מיליוני אנשים בכל רחבי העולם. הקמפיין הזה יכול לפנות לגולשים בכל רחבי העולם, לתושבי ישראל בלבד ואפילו לפלחי שוק מוגדרים – הכל על פי בחירתך.

 לצד זה, הוא מאפשר לנצל בצורה הטובה ביותר את החשיפה הזו, על ידי שיטת התשלום לפי לחיצה (Pay Per Click), לפיה אתה משלם לגוגל רק כאשר גולש לחץ על באנר הפרסומת שלך, כלומר – התעניין בה. אין חוזה הוגן מזה בעולם הפרסום.

 רוצה לממש עד תום את הכלים הפרסומיים שמעניקה לך גוגל? מחפש את הדרך להיחשף בפני אלפי זוגות עיניים ביום, בדרך הקלה והמהירה ביותר? מוכן להשקיע מעט כדי לקבל המון? בנייה וניהול קמפיין Adwords בעזרת אנשי לוג'יק פינג תסייע לך להגשים את המשאלות השיווקיות הללו.

חברת לוגי'ק פינג היא שותפה מוסמכת של חברת גוגל העולמית לבנייה וניהול של קמפיין Adwords, ניהול מערכות מעקב מתקדמות והמרות בצורה המקצועית והאיכותית ביותר.

מדיניות גוגל בעבודה עם צד שלישי