הפקות ווידאו

הפקת ווידאו איכותית, שמשתלבת כסרטון באתר עסקי, יכולה לשדרג אותו מכמה בחינות. ראשית, מבחינת קידום אתרים, לווידאו יש כוח רב במשיכת צופים ובהשארה שלהם באתר. כאשר נפח התנועה לאתר גדל וכאשר גדל גם זמן השהייה באתר –  הדבר יכול לגרום לשיפור המיקומים מבחינת תוצאות החיפוש האורגני בגוגל. מגמה זו בדרך כלל רק ממשיכה, מכיוון ששיפור במיקומים מביא לנפח תנועה גדול עוד יותר, וכך הלאה. 

מעבר ליכולת המשיכה של גולשים לאתר בעזרת סרטונים והפקות ווידאו, השילוב שלהם באתר מאפשר גם להעניק חוויית משתמש טובה יותר לגולשים. מרבית הגולשים מעדיפים כיום תוכן ויזואלי על פני תוכן טקסטואלי, ולכן מגיבים היטב לתכנים של ווידאו באתרים. 

הפקה מ-א’ ועד ת’

יתרון נוסף שיש לשימוש בווידאו הוא שניתן להפיק כיום תכנים במהירות ובקלות גם על ידי שימוש במצלמת הטלפון החכם. כל אחד יכול כיום בתוך מספר דקות לצלם ולערוך סרטון מרשים בפשטות ובנוחות. יחד עם זאת, סרטונים שמועלים לאתרים רשמיים ועסקיים צריכים להיות מופקים ברמה גבוהה מאוד. לשם כך, אנו מקפידים להציע ללקוחות שלנו תהליך שלם ומעמיק של יצירת הפקות ווידאו. התהליך כולל הכנה מוקדמת הכוללת חשיבה משותפת על מטרות הסרטון וקהל היעד שלו, כתיבה מוקפדת של התסריט, צילום הווידאו עצמו ולבסוף עריכה והפצה. כל שלב בתהליך מבוצע על ידי אנשי מקצוע שמתמחים כל אחד בתחומו, ויוצרים ביחד שילוב עוצמתי שמאפשר להפיק סרטוני ווידאו ברמה הגבוהה ביותר. 

איך יכולות הפקות ווידאו לשמש לקידום ברשת?

את הסרטונים שאנו מפיקים עם הלקוחות שלנו ניתן לשלב באתרים וגם להפיץ במדיה החברתית. סרטונים הם תוצר אהוב מאוד בכל אחת מהרשתות החברתיות המובילות, ויש להם פוטנציאל רב לשיתוף. בנוסף לכך, ניתן לקדם באופן ממומן את הסרטונים במדיה החברתית וגם ביו טיוב. 

במידה ורוצים לעשות שימוש בפוטנציאל שיש ביו טיוב, ניתן לפתוח ערוץ של החברה המפרסמת, ולהכניס אליו סדרה של הפקות ווידאו איכותיות. בנוסף לכך, ניתן ביו טיוב גם לקדם את הסרטונים באופן ממומן, וליהנות מאחת הפלטפורמות הזולות ביותר של קידום ממומן ברשת. 

הפקת תוכן ויזואלי עם לוג’יק פינג

לוג’יק פינג מתמחה בכל מה שקשור בהפקת ווידאו ובקידום של סרטונים עבור הלקוחות שלה. אנחנו מאמינים שלסרטונים יש כוח השפעה רב, ובעזרת הווידאו הנכון, ניתן להעביר כל מסר. אנחנו מציעים ללקוחות שלנו הפקה של תכנים ויזואליים ומילוליים במקביל, תוך רתימת כשרונם של אנשי התוכן וההפקה הטובים ביותר. 

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בהקדם כדי לקבל ייעוץ בתחומי השיווק הדיגיטלי. ביחד נוכל לבדוק האם אתם ממצים את כל האפשרויות השיווקיות הזמינות לכם והאם אתם משתמשים באסטרטגיות הקידום הנכונות והיעילות ביותר עבורכם. כמובן שנשמח אם תצטרפו גם אתם לשורת הלקוחות שצועדים אתנו ביחד במשך זמן רב, על מנת שנוכל לסייע לכם באופן הטוב ביותר לממש את הפוטנציאל השיווקי הגלום במוצר שלכם. 

דילוג לתוכן