סרטוני תדמית

סרטון תדמית טוב יכול להיות כלי שיווקי ומיתוגי יעיל ביותר. בעזרת סרטוני תדמית ניתן להעביר בצורה מדויקת וממוקדת את המסרים הנכונים, ולעשות זאת באמצעי שהוא נגיש מאוד, מעורר עניין וגם קל לשיתוף. בעידן הרשתות החברתיות והשימוש הנרחב בטלפונים החכמים, העובדה שניתן לשתף בקלות סרטוני תדמית, הופכת להיות משמעותית ביותר. על ידי ייצור של סרטונים מעוררי תגובה, ניתן ליהנות מהיתרונות של החשיפה ברשת, ולזכות לשיתופים גם באופן טבעי, ולא רק בצורה ממומנת.  

כך יוצרים סרטון תדמית מצוין

כאשר אנו דואגים להפקת סרטון תדמית עבור הלקוחות שלנו, אנחנו יודעים כיצד לשלב את רוח החברה ואת היתרונות שלה בשוק לכדי סרטון מנצח. להכנה של סרטוני תדמית טובים יש כמה כללים בסיסיים, שעליהם אנו מקפידים ושאותם כדאי להכיר.

ראשית, הסרטון צריך להיות באורך הנכון – לא ארוך מדי ולא קצר מדי. האורך צריך להתאים לצפייה מהירה יחסית, אך להכיל מספיק מידע וערך מוסף עבור הצופים בו. בנוסף לכך, הסרטון צריך להיות מצולם באיכות גבוהה ולעבור עריכה שתעניק לו את הגימור המושלם. מבחינה תוכנית, המסרים שמועברים בסרטון צריכים לשקף את התמצית של כל מה שטוב וייחודי בחברה שעבורה מופק הסרטון, וכן להיות ממוקדים ומניעים לפעולה.

סרטוני התדמית הטובים ביותר מצליחים לגעת בצופים, בין אם על ידי שימוש ברגש, שימוש בהומור, יצירת פרובוקציה מכוונת וכל דבר אחר שיכול לגרום לצופה להגיב ולא להישאר אדיש לסרטון.

סרטוני תדמית ככלי שיווקי ומיתוגי

בעזרת כלי קידום של עולם השיווק הדיגיטלי, ניתן להפיץ את סרטון התדמית במגוון רחב של פלטפורמות. המקום הראשון שכדאי להכניס אליו את הסרטון הוא אתר הבית של החברה. בנוסף לכך, כדאי לקדם אותו ביו טיוב וברשתות החברתיות. יו טיוב הוא מקום אסטרטגי ביותר להפצה של סרטונים, וניתן גם לקדם בו אותם באופן ממומן.

מבחינת הרשתות החברתיות, תכנים של ווידאו הם פופולריים מאוד וזוכים לשיתופים רבים. גם בפייסבוק ואינסטגרם, שהן הרשתות המובילות בישראל, ניתן לקדם סרטונים באופן ממומן, וכך להגיע לקהל יעד רחב ומגוון ביותר. הפצת סרטון התדמית יכולה לשמש להגברת החשיפה של העסק וגם למתג אותו כעסק רלוונטי ומעורר עניין, שיש לו יתרונות מבוהקים מול המתחרים.

גיבוש אסטרטגיה שיווקית מנצחת עם לוג’יק פינג

אנחנו מאמינים שכל תהליך של קידום עסקי צריך להתחיל בגיבוש אסטרטגיה שיווקית לטווח ארוך. לשם כך אנו דואגים להכיר היטב כל לקוח ולקוח, ולחשוב ביחד איתו מהם הכלים הטובים ביותר שכדאי להשתמש בהם עבורו. לכל לקוח אנו מתאימים את סל הכלים שיהיה רלוונטי ואפקטיבי עבורו, מתוך מגוון רחב שכולל קידום אתרים, ביצוע קמפיינים ממומנים, הפקת תוכן טקסטואלי וויזואלי ובניית אתרים. חשוב לנו תמיד לדאוג להצלחת הלקוח ממש כפי שאנו דואגים להצלחה שלנו, ובהתאם לכך אנו מפעילים את מיטב אנשי התוכן והשיווק שלנו, על מנת לממש באופן מלא את הפוטנציאל העסקי הגלום בכל קמפיין וקמפיין.  

דילוג לתוכן