סרטונים לקידום

לסרטונים ברשת יש כוח משיכה רב מאוד, לעתים הרבה יותר מאשר שיש לתכנים טקסטואליים. בעידן בו הכל ברשת קורה במהירות, ובכל טלפון חכם יש מצלמה חזקה שמאפשרת לצלם בווידאו, סרטונים נמצאים בכל מקום באינטרנט. ניתן למצוא סרטונים מצחיקים של חתולים מרקדים, סרטונים שמתעדים אירועים חדשותיים ומגוון רחב מאוד של סרטונים אחרים מכל הסוגים. 

מכיוון שקל היום מאוד להפיק סרטוני ווידאו, היה זה אך טבעי שהם יתחילו לשמש גם ככלי שיווקי בעולם הדיגיטלי. סרטונים לקידום משמשים גם כתכנים בתוך אתרים, וגם כתכנים שעומדים בפני עצמם ביו טיוב וברשתות החברתיות. 

כדי להפיק את המקסימום מהאפשרויות הגלומות בסרטון טוב, אנחנו בלוג’יק פינג מציעים ללקוחות שלנו הפקה של סרטונים איכותיים לקידום, שיכולים לשמש להעברה של מסרים שיווקיים, להגברת רמת החשיפה המיתוגית וכן למשיכת משתמשים לאתר הבית של החברה או לפרופילים העסקיים שלה ברשתות החברתיות. 

מדוע סרטונים עובדים כל כך טוב?

סרטונים פשוט עובדים. הם תוכן שקל לצרוך ממנו כמות גדולה, הם מעבירים מסרים בצורה מדויקת ומהנה, והם מתאימים לכל גיל. לא ניתן להתעלם מכך שאנחנו חיים בתקופה שבה מרבית האנשים רגילים לצרוך תכנים וויזואליים ולא תכנים טקסטואליים. בנוסף לכך, סרטונים מתאימים לצפייה בכל סוגי המכשירים – גם בטלפון הנייד. לכן הם מושכים צופים מכל המגזרים ובכל קבוצות הגיל במשך 24 שעות ביממה. 

את הסרטונים שאנו מפיקים ומקדמים עבור הלקוחות שלנו ניתן לשלב בתוך אתר הבית, ולהשתמש בטכניקות של קידום כדי למשוך אליו גולשים באמצעות הסרטון. זהו כלי יעיל ביותר, שמשתלב היטב עם המדיניות של גוגל, שמציגה בצורה מובלטת גם סרטונים בתוצאות החיפוש שלה. 

בנוסף לכך, ניתן לבצע קידום של הסרטונים ביו טיוב וברשתות החברתיות, וכך להצליח להעביר מסרים שיווקיים לקהל היעד שלכם בצורה ממוקדת ויעילה. הדבר מאפשר גם להגביר את החשיפה העסקית וליצור מעורבות של הגולשים במדיה החברתית של העסק המקודם. 

קידום סרטונים ביו טיוב

כאשר מדברים על קידום סרטונים ביו טיוב, יש להבין כי מדובר במנוע החיפוש השני בגודלו בעולם. משתמשים רבים מחפשים מידע ביו טיוב, ולא רק בגוגל. כדי להגיע לאותם משתמשים רלוונטיים שיכולים להתעניין בתכנים שלכם, יש צורך לבצע תהליך של קידום סרטונים ביו טיוב. הקידום מתבצע באמצעות הכנסת תיאורים מילוליים לעמוד הסרטון, הוספת כותרת מתאימה ותמונה מקדימה, וכן הקפדה על פרמטרים טכניים של איכות הסרטון והאורך הנכון שלו (בשלב ההפקה של הסרטון). בנוסף לכך, סרטונים שזוכים למספר צפיות גבוה יותר, למספר תגובות גבוה יותר ולדירוג חיובי טוב יותר – מקבלים חשיפה רבה יותר ביו טיוב בהתאם. 

קידום סרטונים ביו טיוב נשען על כמה רגליים, ואנחנו מתמחים במציאת הדרכים האפקטיביות ביותר לקדם כל סרטון שאנו מפיקים ושמקודם ביו טיוב. ישנה תמיד גם האפשרות לבצע קידום ממומן של סרטונים ביו טיוב, דבר שהוא זול בהרבה מאשר קידום ממומן בפלטפורמות אחרות. 

הפקת סרטונים עם לוג’יק פינג

אנחנו מבינים היטב איך המדיה הדיגיטלית עובדת, ויודעים להתאים את הסרטונים שאנו מפיקים לדרישות של הקהל הרחב. גולשים בכל רחבי הרשת צמאים לתוכן ווידאו איכותי, וניתן להשתמש בכוח של סרטונים לקידום מטרות עסקיות ושיווקיות בקלות. 

אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מעבודה מקצועית ואיכותית בתחום ההפקה והקידום של סרטונים מצוינים וגם בכל שאר האפשרויות שמציע עולם השיווק הדיגיטלי. אנחנו תמיד מחויבים לבצע את העבודה הטובה ביותר עבור הלקוחות שלנו, ולהציע את סל הכלים האידיאלי שיוכל לשדרג את הפעילות העסקית שלכם. הכל מתוך ראייה הוליסטית וכוללת של הצרכים שלכם, ומתוך מחויבות עמוקה להצלחתכם.     

דילוג לתוכן