עיצוב ובניית אתרי מסחר

לאחרונה חל בישראל גידול משמעותי בהיקף הקניות ברשת שמבצעים הגולשים. הישראלים גילו את הנוחות שיש בקנייה אונליין, ואתרי מסחר רבים ברשת מציעים מגוון שירותים ומוצרים, החל מקנייה של בגדים ועד מוצרי מאפה וקפסולות של קפה. מגמה זו מצטרפת למגמה עולמית שבה אתרי מסחר צוברים מספר משתמשים הולך וגדל מדי שנה.  

במציאות הזו, לעסקים רבים כדאי להצטרף אל עולם אתרי המסחר, ולהתחיל להציע את השירותים והמוצרים שלהם ברשת. כך ניתן, תוך זמן קצר יחסית, להגדיל את היקף המכירות והחשיפה של המותג באופן משמעותי. 

לשם מימוש המטרה הזו, לוג’יק פינג ערוכה לעצב ולבנות אתרי מסחר בכל הגדלים ובכל התחומים. עיצוב ובנייה של אתר מסחר טוב וממיר דורשים ניסיון רב וידע מקצועי בכמה היבטים שונים. לכן, אנו מעניקים גם ייעוץ מלא בהיבטים השיווקיים של האתר, מתוך הבנה שביצוע מכירות אונליין הוא דבר שמצריך היערכות מיוחדת והבנה טובה יותר של השוק.  

כך מעצבים ובונים אתר מסחר

נושא ממשק המשתמש וחווית המשתמש (UX/UI) הוא בעל חשיבות עליונה בכל מה שקשור באתרי מסחר. בניגוד לאתר תדמית, שבו הגולש צריך בעיקר לקרוא את המידע המופיע באתר באופן נגיש ונוח, באתרי מכירות ישנה מעורבות רבה בהרבה של הגולש. הוא צריך להירשם לאתר, לסקור את הקטלוג, למלא עגלת קנייה, לבצע תשלום ולקבל בסוף התהליך אישור על ההזמנה. 

כדי שהגולש יוכל לעשות כל זאת בצורה פשוטה ונוחה, הממשק של האתר חייב להיות מאוד ידידותי למשתמש. הוא צריך לאפשר לגולש למצוא בקלות את המוצרים שהוא מחפש, לסנן את המידע, וכן לבצע את תהליך הקנייה בצורה מהירה ונוחה. לכן, אתרי המסחר שאנחנו בלוגי’ק פינג מעצבים ובונים הם אתרים שיש בהם דגש רב מאוד על הממשק וחוויית המשתמש. כדי ליצור חוויית משתמש טובה, כזו שתעודד את הגולשים לבצע רכישה, יש צורך בידע מעמיק בעולם העיצוב והפיתוח. את הידע הזה אנחנו שמחים ליישם עבור הלקוחות שלנו באתרי המסחר שלהם, תוך ביסוס שיתוף פעולה מלא, על מנת שהאתר שאנו בונים יענה בצורה מלאה על הצרכים והיעדים שלהם. 

אתרי המסחר שמפתחת לוג’יק פינג

מעבר להיבטים העיצוביים והטכניים שיש בבניית אתר מסחר, יש לכל אתר גם היבטים שיווקיים. לשם כך אנו מעמידים לרשות הלקוח את טובי אנשי המקצוע, שיוכלו לשלב את הידע שלנו בעיצוב, פיתוח ושיווק כדי לייצר אתר מכירות שלא רק בנוי היטב, אלא גם מביא תוצאות אמתיות ומשמעותיות בשטח. 

לשם כך, אנו ממליצים ללקוחות שלנו על אמצעי שיווק משלימים, כמו ביצוע של קידום אורגני וקידום ממומן. בעזרת אמצעים אלה ניתן להבטיח שהלקוחות הפוטנציאליים יוכלו למצוא בקלות את האתר. 

מכיוון שרמת החשיפה של האתר היא עניין מהותי, הצוות של לוג’יק פינג מתמחה בתפירה מותאמת אישית של מהלך שיווקי שלם – החל מעיצוב ובנייה של האתר, ועד להגדלת רמת החשיפה שלו ומשיכה של נפח תנועה משמעותי לתוך האתר. כך ניתן להבטיח שאתר המסחר לא יהיה רק מעוצב ובנוי היטב, אלא יצליח גם למשוך לקוחות מרוצים שיחזרו אליו פעם אחר פעם לביצוע קנייה באתר. 

דילוג לתוכן