ניהול ערוץ יוטיוב

יוטיוב היא פלטפורמת הווידאו המובילה והגדולה בעולם. בכל יום נצפים בה מיליארדי סרטונים על ידי מאות מיליוני משתמשים מכל מקום ברחבי כדור הארץ. הנתונים האלה הופכים את יוטיוב לבמה נהדרת לקידום עסקי ולביצוע של קמפיינים שיווקיים. גם בישראל, יוטיוב היא עדיין הפלטפורמה המרכזית לצפייה בסרטונים. ניתן למצוא ביוטיוב כל סוג של סרטון – החל מווידאו-קליפים מוזיקליים ועד לתכניות בידור וסרטים דוקומנטריים. בנוסף לכך, העובדה שכל משתמש יכול להעלות תוכן משלו ליו טיוב, הופכת אותה לאמצעי שידור שבו כל גורם יכול להקים מעין ערוץ טלוויזיה פרטי משלו. את הכוח הזה אנו מציעים ללקוחות שלנו לרתום, וכך לייצר עוד ערוץ שיווקי אפקטיבי ויעיל. 

ניהול ערוץ היוטיוב שלכם

יש כמה דרכים שבהן יכולים עסקים ליהנות מהכוח העצום של יוטיוב. האמצעי הראשון הוא העלאה של תכנים בווידאו לערוץ היוטיוב של החברה. מדובר למעשה ביכולת של כל חברה להפיץ בצורה חופשית את התכנים שהיא מפיקה, ולחשוף אותם לקהל יעד גדול מאוד. כאשר התכנים מופקים באיכות גבוהה ומכילים תוכן איכותי ורב ערך לצופים, כמות הצפיות בהם גדלה בהתאם. כך ניתן לרתום את יוטיוב לצרכי שיווק, על ידי העלאה של סרטונים מוקפדים ומסקרנים, שיזכו לשיתופים ולהבאת תנועה רבה יותר לערוץ היוטיוב כולו וגם לאתר הבית, שאליו יש קישור בעמוד של הערוץ. 

ביוטיוב ניתן גם לפרסם מודעות ממומנות, וזהו האמצעי השני שבעזרתו ניתן לרתום האת הכוח של הפלטפורמה הזו. בעזרת פרסום ממוקד של פרסומות ביוטיוב ניתן להגיע לרמת חשיפה גבוהה, ולהציע לקהל היעד של החברה סרטונים שידברו אל ליבו ויעודדו אותו להיכנס לאתר החברה או לדף הנחיתה של אותו הקמפיין. 

איך יוצרים סרטונים מנצחים

כדי להצליח ולממש את הפוטנציאל העסקי של סרטונים ביוטיוב, יש לנהל אסטרטגיה שיווקית כוללת שמביאה לידי ביטוי את השימוש בסרטונים. רצוי להעלות סרטון חדש לערוץ לפחות אחת לשבוע, וכך לגרום לביקורים חוזרים של משתמשים שמתעניינים בהם. ככל שהסרטונים שמועלים לערוץ יהיו מקוריים יותר, מסקרנים יותר ויצירתיים יותר, כך גדל הסיכוי שהם יזכו לשיתופים ושכמות הצפיות בהם תצמח. בנוסף לכך, ככל שסרטון זוכה לכמות שיתופים רבה יותר, הוא מסייע להגדלת נפח הצפיות בערוץ וגם מסייע להגדלת איכות החשיפה של החברה שעומדת מאחורי הערוץ.

לנהל ערוץ יוטיוב מקצועי עם לוגי’ק פינג

אנחנו בלוג’יק פינג מתמחים בניהול של ערוצי יוטיוב ובהפקה של סרטונים עבור הלקוחות שלנו. אנחנו מאמינים שסרטוני יוטיוב צריכים לספק מידע רלוונטי ומעשיר לגולשים וגם להיות מרתקים ומושכי תשומת לב. אנחנו מעדיפים להיות מקוריים, ולהשתמש בהומור ובתוכן שמעורר הזדהות רגשית בסרטונים, כל עוד הם תואמים לרוח החברה של הלקוח. הפלטפורמה של יוטיוב משאירה הרבה מקום ליצירתיות ולמקוריות, וניתן דרכה להעלות תוכן שמניע את הצופה לפעולה וגורר צפיות ושיתופים. זהו התפקיד המרכזי שלנו כאשר אנו מנהלים ערוץ יוטיוב מסחרי. 

דילוג לתוכן