ניהול מיקומים ב-WAZE

WAZE היא אחת מאפליקציות ה-GPS המובילות בעולם ומחוברת למפות גוגל שהינה הבעלים של WAZE.בעזרת ממשק נוח וברור במגוון שפות, היא הצליחה להפוך לאפליקציה שאין כמעט נהג בישראל שלא מכיר אותה ומשתמש בה. את הכוח הרב הזה, WAZE מתרגמת לרווחים על ידי מנגנון פרסום ממומן מצליח באפליקציה שלה. היא מאפשרת לעסקים לפרסם בה במגוון דרכים, החל מהוספת שם העסק למפה, ועד חלונות קופצים שעולים באפליקציה כאשר הרכב עובר לידו בכביש. 

מכיוון שהשימוש ב-WAZE הוא כה נפוץ, אנחנו בהחלט ממליצים ללקוחות רבים שלנו לנצל את הפוטנציאל הזה ולהתחיל לפרסם באפליקציה. אנו מציעים לבצע עבורם ניהול מיקומים ב-WAZE, שכולל פתיחת הפרופיל העסקי, ניהול של הפרופיל ובחירה בשיטת הפרסום שבה ייעשה שימוש בקמפיין. במהלך הקמפיין ב-WAZE נבנה תקציב מותאם אישית ללקוח ונשתף אותו במהלך התהליך תוך מתן דיווח שוטף ושקוף. 

הדרכים השונות לפרסם ב-WAZE

ישנם כמה אמצעים עיקריים לפרסם עסקים ב-WAZE: האמצעי הראשון הוא הוספת הלוגו של העסק לתוצאות החיפוש באפליקציה. האמצעי השני הוא הוספת PIN למפה עצמה, שכולל את שם העסק והלוגו. האמצעי השלישי הוא הוספת באנר קופץ שעולה במפת האפליקציה, כאשר המשתמש נוסע עם רכבו בסמוך למיקום הפיזי שלו. בנוסף לכך, ניתן גם לפעול על מנת לשפר את מיקום הופעת העסק בתוצאות החיפוש, לעומת תוצאות אחרות. 

כל הדרכים האלו לפרסם ב-WAZE יכולות להיות מועילות ביותר מבחינה שיווקית, להגדיל את החשיפה של בית העסק ולהביא לא רק לקוחות רבים יותר שיפנו אליו, אלא גם לקוחות שיגיעו אליו באופן פיזי. 

מי יכול ליהנות מניהול מיקומים ב-WAZE?

ניהול מיקומים ב-WAZE מתאים במיוחד לעסקים שיש בהם קבלת קהל. עסקים כאלה יכולים ליהנות מכך ששמם מופיע במפה של האפליקציה, ולמשוך כניסה של לקוחות חדשים שלא הכירו את העסק קודם לכן או שיש להם צורך מיידי מסוים שיכול להיענות בעזרתו. בתי עסק כמו מסעדות, בתי קפה וחנויות מכל הסוגים הם המרוויחים העיקריים בדרך כלל מניהול קמפיין פרסומי ב-WAZE. 

יחד עם זאת, מכיוון שעסקים רבים יכולים להרוויח מעצם החשיפה שלהם לקהל יעד גדול ומגוון מאוד, גם מקומות שבהם לא מתבצעת קבלת קהל יכולים להרוויח מהגברת המודעות למותג שלהם באמצעות WAZE או בזמן של חיפוש של נהג את שם החברה. 

לוג’יק פינג: מבינה אתכם באמת

אנחנו בלוג’יק פינג מאמינים שלכל לקוח שלנו מתאימה חבילת שיווק ייחודית ומותאמת אישית. לכן, אנו מציעים ללקוחות שלנו סט כלים רחב ומגוון, שיכול להתאים בצורה מלאה לצרכים השיווקיים שלו. את הסט הזה אנו מציעים על סמך תהליך היכרות מעמיק עם הלקוח, שכולל הכרה של המוצרים והשירותים שלו, של אמצעי השיווק הקיימים שהוא מפעיל כיום, של היתרונות היחסיים שלו בשוק וכן של היעדים העסקיים שהוא מציב לעצמו לתקופה הקרובה והרחוקה. 

בעזרת היכרות זו, אנו יכולים ליצור אסטרטגיית שיווק כוללת, שמורכבת מכמה סוגים שונים של קמפיינים. אנו מציעים סל שירותים שמכיל אפשרויות כמו בניית אתר, ייעוץ לאתר קיים, כתיבה והפקה של תוכן מילולי או ויזואלי, קידום אורגני בגוגל, קידום ממומן בגוגל ובמדיה החברתית ועוד. במהלך השנים צברנו ניסיון רב בכל אחד מהתחומים האלה, ונשמח לשתף אתכם פעולה ולכבוש פסגות חדשות באמצעות שיווק חכם וממוקד. 

דילוג לתוכן