ייעוץ לשדרוג אתר

לכל אתר אינטרנט עסקי, מכל סוג שהוא, ישנם כמה תפקידים מרכזיים. התפקיד הראשון שלו הוא לייצג בצורה הטובה ביותר את החברה שעומדת מאחוריו, ולשמש כתעודת זהות דיגיטלית ושיווקית של בית העסק. אתר הבית של החברה צריך לספק מידע רלוונטי ללקוחות הפוטנציאליים, הכולל את פרטי הקשר של החברה וכן מידע אודותיה ועל המוצרים והשירותים שהיא מציעה. 

לאתרים עסקיים יש גם תפקיד נוסף. הם צריכים למשוך גולשים ולהמיר אותם ללקוחות פוטנציאליים. לשם כך האתר צריך להכיל מידע שיווקי שמניע לפעולה את המבקרים באתר, כזה שיכול לגרום להם להשאיר פרטים בטופס צור קשר, להירשם לרשימת התפוצה של העסק או לבצע רכישה, אם מדובר באתר מכירות. 

התפקיד השלישי קשור בהגברת המודעות למותג החברה ובהשגת חשיפה רבה יותר לעסק, גם עבור גולשים שאינם נמצאים בשלבים מתקדמים של מסע הקנייה שלהם.

ייעוץ המבוסס על ניתוח מקצועי 

כדי שאתר הבית של החברה שלכם יוכל למלא את התפקידים האלה בהצלחה, הוא צריך לעמוד בכמה קריטריונים. הוא צריך להיות מעוצב היטב, בעל ממשק משתמש מצוין, מהיר, יעיל מבחינה טכנית וכן כזה שמכיל תוכן מקורי ואיכותי בנושאים שבהם האתר עוסק. מאחר ואתרים רבים אינם מצליחים לממש את הפוטנציאל שלהם, אנחנו בלוג’יק פינג מציעים שירות מקצועי של ייעוץ לשדרוג אתר. המומחים שלנו יבחנו את האתר שלכם וינתחו אותו מכמה זוויות שונות. בהתאם לניתוח זה ולנתוני הביצועים של האתר (כמו נפח תנועה לאתר, כמות מכירות וכו’), הם יספקו ייעוץ באשר לדרכים הטובות ביותר לשדרג את האתר ולהביא לכך שיהיה אפקטיבי וממיר יותר. 

שדרוג אתר בהיבטים טכניים ועיצוביים

הצוות שלנו מחזיק בידע ובניסיון עשירים בכל מה שנוגע לעיצוב אתרים ולהיבטים הטכניים שלהם. ניתוח האתר בהיבטים אלה יתייחס לשיפורים שניתן לעשות בממשק המשתמש ובחוויית המשתמש של האתר, לשיפורים טכניים שיגרמו לו להיות מהיר יותר, וכן לשיפורים בכל מה שקשור בהתאמה למובייל וגם לדרישות של גוגל מאתרים למטרות קידום אורגני. 

שדרוג אתר בהיבטים שיווקיים

בנוסף להיבטים הטכניים והעיצוביים, חשוב לנו שכל אתר שאנו מייעצים לו יוכל לשפר את יכולת ההמרה והמכירה שלו. לשם כך אנחנו בודקים גם את התכנים של האתר. בעזרת הבדיקה ניתן יהיה לומר אילו טקסטים באתר זקוקים לשיפור או לעיבוי, וכן איך ניתן לשפר את המעטפת השיווקית של האתר כדי לסייע לו לעמוד במטרותיו ולייצר הכנסות גבוהות יותר. כמו כן, אנחנו מאמינים שכל אתר מהווה ראי לחברה שעומדת מאחוריו. חשוב לנו שמראה זו תשקף באופן מקסימלי את היתרונות של הלקוחות שלנו, ותסייע בייצור תדמית איכותית ומיטבית של העסק עבור הגולשים הנכנסים לאתר. 

ייעוץ אפקטיבי עם צוות המומחים של לוג’יק פינג

אנחנו בלוג’יק פינג מאמינים שלכל לקוח שלנו יש משהו מיוחד להציע לעולם, וכי הוא מחזיק ביתרונות יחסיים שאותם יש לשקף באמצעות אתר הבית שלו. אנו רואים בכל ייעוץ לשדרוג אתר כהתחלה של מסע משותף, שנועד להגדיל את ההצלחה העסקית של הלקוח, לשפר את המוניטין שלו ברשת ולהביא לתוצאות אפקטיביות בשטח. לשם כך מנתח צוות המומחים שלנו (שכולל אנשי עיצוב, פיתוח ושיווק) ביסודיות את האתר של הלקוח, ומציע לו הצעות פרקטיות שמבוססות על ניסיון מצטבר רב שנים. המלצות אלו תוכלנה לשדרג לא רק את האתר, אלא את היקף הפעילות של החברה כולה. 

דילוג לתוכן