ווטסאפ עסקי

אפליקציית ווטסאפ מוכרת לכולנו בתור דרך מצוינת להעביר מסרים בחינם, כזו שהחליפה לחלוטין את השימוש במסרוני טקסט (SMS). היקף השימוש בווטסאפ בארץ הוא נרחב מאוד, ואין כמעט מישהו שיש לו טלפון נייד חכם ואפליקציית ווטסאפ איננה מותקנת אצלו. 

לווטסאפ יש שימוש נוסף, המתאים לבעלי אתרים עסקיים ברשת, שנקרא ווטסאפ לעסקים (WhatsApp Business). בעזרת שירות זה, שניתן גם הוא בחינם, ניתן להתקין תוסף של ווטסאפ באתר שלכם, ולקיים תקשורת דרכו עם המשתמשים והגולשים באתר. 

התכונות של שירות הווטסאפ העסקי

לשירות של ווטסאפ לעסקים יש כמה תכונות מרכזיות. ראשית, הוא מאפשר לפתוח פרופיל עסקי שמכיל פרטים חשובים על העסק שלכם, באופן שזמין למשתמשים באפליקציה. הנתונים שנמצאים בפרופיל זה מזכירים קצת את הפרופיל שניתן לפתוח ב-Google My Business, ומהווים דרך מצוינת לספק מידע בסיסי אודות החברה שלכם. 

בנוסף לכך, ניתן להגדיר בווטסאפ העסקי תשובות אוטומטיות לשאלות שונות. אם יש שאלות של לקוחות שחוזרות על עצמן, ניתן להגדיר להן מענה אוטומטי וקבוע, שחוסך זמן רב בהקלדה מחודשת ובמענה עליהן. המענה האוטומטי יכול לפעול גם בשעות שבהן העסק סגור, וכך לשמר את התקשורת עם הלקוחות גם בשעות הערב או הלילה. בנוסף לכך, המענה האוטומטי יכול להיות שימושי בעת יציאה לחופשה או בזמן שאתם לא מעוניינים להגיב. ניתן להגדיר בזמנים כאלה הודעה אוטומטית, כך שמי שפונה לא יצפה לקבל תגובה מיידית. 

מאפיין חשוב נוסף של ווטסאפ לעסקים הוא האפשרות לקבל נתונים סטטיסטיים על הלקוחות שאתם מתקשרים עימם. ניתן לקבל מידע רב באופן זה, שמשמש לראות כמה לקוחות פנו אליכם דרך הווטסאפ, כמה ענו להודעות שלכם, וכמה קראו את המענה שסיפקתם להם.   

לאילו מטרות מתאים השימוש בווטסאפ העסקי?

השימוש בווטסאפ לעסקים מתאים קודם כל לשימור התקשורת עם הלקוחות במהלך כל שעות היממה. מדובר בערוץ נוסף של תקשורת שבעזרתו ניתן לספק מענה בסיסי (לפחות) בכל עת שבה פונים הלקוחות. 

בנוסף לכך, שירות הווטסאפ לעסקים מאפשר להטמיע אותו באתר שלכם, וכך יכולים הגולשים באתר לשלוח הודעות ווטסאפ היישר מתוך האתר. אפשרות זו מעניקה יכולת להציע שירות טוב יותר למשתמשים באתר, וגם לקבל מספר רב יותר של פרטי קשר ולידים של המבקרים בו או מתן שרות מהיר ללקוחות העסק. 

גם לפרופיל העסקי שמופיע באפליקציה יש כמה יתרונות. הוא מאפשר להעניק מידע חשוב, כמו כתובת האתר של העסק, הכתובת הפיזית שלו, שעות הפתיחה והפעילות וכן תיאור שיווקי שיכול לסייע לכל מאמצי הפרסום של העסק. 

לוג’יק פינג: מעטפת שיווק כוללת עבורכם

ווטסאפ עסקי הוא רק כלי אחד שאותו אנו מציעים ללקוחות שלנו, מתוך סל שלם של כלים אפקטיביים של שיווק וניתוח מידע. כאשר אנחנו מתחילים לעבוד עם לקוח חדש, אנחנו דואגים להציע לו מעטפת שיווקית כוללת, תוך גיבוש אסטרטגיה ייחודית שתתאים לצרכים שלו. המעטפת השיווקית שאנו מציעים כוללת פרסום ממומן בגוגל ובמדיה החברתית, קידום אתרים אורגני, ייעוץ לאתרים ובניית אתרים חדשים, הפקת תוכן מקורי ויצירתי, ועוד. 

אנחנו משתמשים בניסיון רב השנים שלנו כדי להפיק את המיטב מכל קמפיין שיווקי, תוך כדי הקפדה על שקיפות מלאה ודיווח ללקוח בכל שלב בדרך. אנחנו מזמינים אתכם לקבל מאתנו ייעוץ באשר לאסטרטגיה המתאימה לעסק שלכם, ולהתחיל ביחד לשדרג את הנוכחות הדיגיטלית שלכם באופן שיביא תוצאות אמתיות ומורגשות בשטח. 

דילוג לתוכן