פרסום ממומן בגוגל שופינג

גוגל מפתחת את מנוע החיפוש שלה באופן מתמיד, ואחד מהשדרוגים הקשורים לחיפושי קניית מוצר הוא הקמת פלטפורמת גוגל שופינג לפרסום מוצרים מאתרי מסחר ברשת. אם אתם נוהגים לחפש מוצרים לקנייה אונליין, אתם וודאי מכירים את קרוסלת המוצרים שמופיעה בראש תוצאות החיפוש בגוגל מפעם לפעם. קרוסלה זו מכילה מוצרים של אתרי מסחר שמבצעים פרסום ממומן בגוגל שופינג לקניה. 

קרוסלת המוצרים הזו מכילה שמות של מוצרים הרלוונטיים לחיפוש, תמונות שלהם ופרטים נוספים כמו מחיר המוצר, עלות משלוח ושם האתר שבו ניתן לקנות אותו. לחיצה על המוצר מובילה את הגולש היישר לעמוד הרלוונטי באתר החנות לביצוע תהליך רכישה. 

למה כדאי לנהל קמפיין בגוגל שופינג?

אם יש לכם חנות מסחר שמוכרת מוצרים ברשת, אתם פשוט מוכרחים להתחיל לפרסם בגוגל שופינג. היתרון המובהק ביותר של הפלטפורמה הזו הוא שהמוצרים מופיעים בראש תוצאות החיפוש, וכך מקבלים חשיפה משמעותית ונרחבת. זוהי הדרך הטובה ביותר לחשוף מוצרים בפני קהל הגולשים שמתעניין במוצר מסוים. בנוסף למיקום המצוין של התוצאות, הן גם מאפשרות לפנות בצורה ישירה לקהל גולשים שהתעניין במוצר, ולכן סיכויי המכירה שלו עולים מאוד. 

בנוסף לכך, בניגוד לסוגי תוצאות חיפוש אחרים בגוגל, המוצר מופיע בליווי תמונה. כך יכול הגולש להתרשם בצורה וויזואלית מהמוצר, והדבר הוכח כבר כאפקטיבי יותר מאשר מודעה שהיא טקסטואלית בלבד. 

איך עושים קמפיין בצורה הנכונה?

כדי לעשות קמפיין גוגל שופינג שעובד באמת, יש לדעת כיצד לפתוח את פרופיל הפרסום, וכיצד להגדיר נכון את המוצרים וחיבור האתר למערכת אם בצורה ידנית ואם בצורה אוטומטית של משכית המוצרים מהאתר ועוד מגוון רחב של דרישות של גוגל. למבנה התיאור שנבחר לכל מוצר יש חשיבות רבה, מכיוון שהן תהיינה הטריגר שיפעיל את הופעת המוצרים בתוצאות החיפוש. לשם כך דרושה מיומנות רבה וניסיון בתפעול קמפיינים ממומנים בגוגל שופינג – דבר שאנו בלוג’יק פינג מתמחים בו. 

מילות התיאור של כל מוצר צריכות להיות מדויקות ביותר, ולא כלליות, כדי שהמוצר יופיע כאשר מתבצע חיפוש רלוונטי. לשם כך דרוש ביצוע מחקר מקדים, שיבדוק מהן מילות החיפוש שגולשים משתמשים בהן לשם חיפוש מוצרים דומים. לאחר המחקר המקדים, ניתן יהיה להשתמש בביטויי החיפוש הנכונים, שיפעילו את טריגר הופעת המודעה בזמן הנכון. 

לוג’יק פינג – פרסום ממומן שעובד באמת

ההתמחות שלנו, בלוג’יק פינג, היא יצירת קמפיינים ממומנים שמביאים תוצאות. בעזרת קמפיין בגוגל שופינג ניתן להגדיל באופן משמעותי את החשיפה למוצרים שנמכרים ברשת ולהגדיל את כמות הכניסות לאתר וההכנסות המגיעות ממנו. 

הקמפיינים שאנו מנהלים בגוגל שופינג מצטרפים לשאר שירותי הפרסום הממומן שאנו מציעים ללקוחות שלנו, הכוללים פרסום בגוגל, ביו טיוב וברשתות החברתיות. כל הקמפיינים שאנו מנהלים הם חלק מחבילת השיווק הכוללת שאנו מעניקים ללקוחות שלנו, מתוך מחויבות חד משמעית להצלחה שלהם ולמימוש הפוטנציאל העסקי שיש בקידום ממומן ברשת. 

אנו מאמינים שלקידום ממומן בגוגל יש כוח רב, שאותו אנו שמחים לרתום לטובת הלקוחות שלנו. את היתרונות של הקידום הממומן אנו משלבים עם ייעוץ עסקי ושיווקי כולל, שמטרתו לעזור לכל לקוח שלנו להגדיל את נפח ההכנסות ולהצליח לממש את היתרונות היחסיים שלו בשוק שבו הוא פועל.  

דילוג לתוכן