כתיבת תוכן לוויקיפדיה

וויקיפדיה משמשת באופן כמעט רשמי כמקור המידע האנציקלופדי האמין והפופולרי ביותר ברשת. כאשר אנו רוצים לחפש מידע על מונח כלשהו, דמות חשובה או אירוע היסטורי – מרביתנו נבצע את החיפוש קודם כל בוויקיפדיה. 

וויקיפדיה מצליחה לשמור על הדומיננטיות שלה בעזרת שיטת עריכה ייחודית, המבוססת על כך שכל אדם יכול להוסיף אליה מידע וערכים, אך בכל מדינה מתבצע פיקוח של עורכים רשמיים על התכנים החדשים המתווספים לה. 

מכיוון שישנו פיקוח כזה, לא ניתן להוסיף כל ערך שרוצים לתוך וויקיפדיה. אחת מהסיבות לכך היא שהאתר מעוניין להישאר ניטרלי מבחינה פרסומית, ולהתמקד במתן מידע אמין ומהימן, שאינו כולל תוכן שיווקי או פרסומי. לכן, לא ניתן להוסיף בדרך כלל ערכים על חברות מסחריות, אלא אם כן יש להן מותג מוכר שיש בו עניין ציבורי רחב (כמו חברות קוקה קולה או אפל, למשל).

העובדה שקשה להוסיף תוכן שקשור לחברות מסחריות לוויקיפדיה איננה אומרת שהדבר אינו אפשרי. בעזרת עבודת כתיבה איכותית, שמעניקה ערך מוסף לקוראים ולא מכילה תוכן שיווקי, ניתן לשלב תוכן בערכים קיימים, שתהיה בו התייחסות לחברות מסחריות. אנחנו מציעים ללקוחות שלנו לכתוב עבורם תוכן איכותי לערכים שעוסקים בחברות שלהם, או להוסיף ולערוך תוכן לערכים קיימים שקשורים לתחום עיסוקם.     

למה דווקא וויקיפדיה?

וויקיפדיה היא מקור מידע אמין ומהימן, שזוכה למספר כניסות עצום. גורמים פרטיים ומסחריים רבים יכולים להרוויח מכך שיהיו מאוזכרים באחד מהערכים שבה. במקרה של חברות מסחריות, אזכור בערך, או ערך שלם שמייצג את החברה, יכולים לחזק את התדמית שלה ולהוות גושפנקא לרמת הרצינות והאיכות שלה. 

גם גורמים פרטיים יכולים להרוויח כך מתוכן בוויקיפדיה שקשור אליהם, ולכן אנו מציעים שירותים מקצועיים של כתיבת תוכן לוויקיפדיה על ידי כותבים מובילים שמתמחים בכך. כתיבה לוויקיפדיה אינה דומה לכתיבה שיווקית קלאסית. ערך אנציקלופדי צריך להיות כתוב בצורה ניטרלית יותר ולהיות מנוסח בצורה שמתאימה לפלטפורמה של וויקיפדיה ולכלליה. לשם כך, אנו עובדים עם כותבי תוכן מקצועיים ומיומנים, ומציעים ללקוחות שלנו להכניס עבורם תוכן לוויקיפדיה שייצג אותם בצורה הטובה ביותר. 

לוג’יק פינג – שיווק דיגיטלי שרואה לרחוק

לוג’יק פינג מפעילה שיטות רבות כדי לקדם את החשיפה והמיתוג של הלקוחות שלה. אחת מהשיטות האלו היא כתיבת תוכן לוויקיפדיה. כאשר אנו בונים אסטרטגיה שיווקית מותאמת אישית ללקוחות שלנו, אנחנו לוקחים בחשבון את כל האמצעים העומדים בידינו, וממליצים על אותם כלים שיש להם את הפוטנציאל לסייע בהצלחה המקסימלית שלהם. 

אנחנו שואפים תמיד לבנות תכנית שתהיה מכוונת לטווח הארוך, ולא רק המיידי, כך שניתן יהיה לשלב כלים שונים למען הלקוח, החל מקידום אתרים אורגני ועד קמפיינים ממומנים, בניית אתרים והפקת תוכן איכותי ואפקטיבי. 

אנחנו מחויבים תמיד להצלחתו של הלקוח שלנו, ומעניקים לו סל שירותים עשיר, שדואג לשיפור החשיפה שלו במדיה הדיגיטלית, להגברת הכוח של המותג שלו, ולהבאת גולשים לאתר הבית שלו. אנחנו מזמינים אתכם לגלות כיצד לוג’יק פינג יכולה לשדרג גם את ההצלחה העסקית שלכם, ולפנות אלינו לקבלת ייעוץ בכל אחד מהתחומים של עולמות התוכן והשיווק הדיגיטליים. 

דילוג לתוכן