עיצוב ובניית אתרי תדמית

אתר תדמית טוב מורכב ממספר רבדים, שלכל אחד מהם יש חשיבות רבה ביותר. הרובד הראשון הוא האופן בו מעוצב האתר. העיצוב של אתר תדמית צריך לדבר באותה השפה הסגנונית שבה מדברים כל הקמפיינים השיווקיים של העסק, החל מהלוגו ועד לכל אמצעי אחר של פרסום ושיווק. בנוסף לכך, העיצוב צריך לתת לגולש את התחושה שהוא מגיע לאתר של חברה רצינית, אמינה, וגם טובה בתחומה. את המטרה הזו ניתן להשיג באמצעות מגוון כלים מקצועיים שאנשי העיצוב של לוג’יק פינג מתמחים בהם. 

חשיבות רמת התוכן באתר

הרובד השני של האתר הוא הרובד התוכני והשיווקי. למידע שיש באתר יש חשיבות רבה, מכיוון שהוא בסופו של דבר מה שיגרום ללקוח הפוטנציאלי להשאיר פרטים בטופס, להתקשר לחברה או פשוט להמשיך ולהתעניין במוצרים או בשירותים השונים שלה. המידע באתר צריך להיות בנוי באופן כזה שהוא עונה על השאלות שיכולות להתעורר אצל מי שמבקר בו, וגם לתת מידע שיווקי ואינפורמטיבי עם ערך מוסף – כזה שלא יוכל למצוא בשום מקום אחר. 

בנוסף לכך, התוכן מוכרח להיות מיועד לעיניים אנושיות, ולא רק למטרות קידום האתר בגוגל. כדי להפיק את התוכן המתאים והטוב ביותר, אנחנו בלוג’יק פינג דואגים ליצור היכרות מלאה עם כל לקוח שאיתו אנו עובדים, ולהבין לעומק את מהות העסק שלו, את מה שמייחד אותו ואת החזון שעומד מאחוריו. רק כך אנו יכולים להפיק תוכן שיהיה לא רק מנוסח היטב ומעניין, אלא שגם יצליח לקדם את המטרות המסחריות של האתר. 

ממשק משתמש מצוין

הרובד השלישי של האתר הוא ממשק המשתמש שלו. ממשק המשתמש צריך להיות נוח וברור מאוד. הגולש צריך להגיע בקלות לכל מקום שהוא רוצה באתר, ולמצוא בפשטות את המידע שאותו הוא מחפש. מטרה זו מושגת על ידי שימוש באמצעי ניווט יעילים בתוך האתר, כמו תפריטים נדבקים וקישורים פנימיים. מכיוון שרבים מהגולשים שייכנסו לאתר יעשו זאת מתוך מכשיר נייד או טאבלט, ולא מתוך מחשב, ממשק האתר חייב להיות ריספונסיבי ולהתאים את עצמו באופן מלא לכל רזולוציה וגודל של מסך.  

איך מעצבים אתר תדמית בצורה אפקטיבית?

המומחים שלנו משלבים ידע בעיצוב גרפי ובעיצוב ממשקי משתמש כדי ליצור אתרי תדמית שמסקרנים ומעניינים את הגולשים. אתר תדמית טוב לא יכול להסתפק רק במתן מידע יבש, אלא צריך לעורר תגובה כלשהי אצל הגולש, שתגרום לו לרצות להעמיק את הקשר עם אותו העסק. אנחנו בלוג’יק פינג מתמחים בעיצוב אתרי תדמית אפקטיביים, שמניעים את הגולש לפעולה, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של עיצוב ופיתוח טכנולוגי. 

אתרי התדמית שמפתחת לוג’יק פינג

כל אתר תדמית שאנחנו מעצבים ומפתחים, נעשה מתוך מחשבה מעמיקה על כל הצרכים השיווקיים הכוללים של הלקוחות שלנו. לצורך כך, אנו מעניקים ייעוץ שיווקי מקצועי איכותי ומלא בכל הרבדים. אנו רואים באתר התדמית מראה של פעילות הלקוח, ומציעים לו מגוון של פתרונות שיווקיים שיסייעו לו להגדיל את היקף ההכנסות שלו. כך, אנו לא רק מעצבים ומפתחים את האתר של הלקוח, אלא גם מציעים להמשיך וללוות אותו לאחר מכן בקידום אורגני וממומן של האתר – כדי להעניק חבילה מלאה שבאמת יכולה להצעיד קדימה את העסק ולשדרג את היקף הפעילות שלו.  

דילוג לתוכן