עיצוב ובניית אתרים במערכת- WIX

קיימות כיום בשוק לא מעט פלטפורמות לעיצוב ובניית אתרים. הן שונות זו מזו בכמות הידע התכנותי שנדרש כדי לפתח בהן אתרים, וגם שונות בטווח המחירים שלהן ובאופי העבודה איתן. אחת מהפלטפורמות הטובות והנפוצות כיום בשוק לעיצוב ובניית אתרים קטנים היא מערכת WIX. 

WIX היא חברה ישראלית, שנהנית מהצלחה רבה ביותר בשנים האחרונות, ושפיתחה מוצר מצוין, גמיש ונוח לבניית אתרים. החברה פועלת בכל רחבי העולם, וזוכה להצלחה רבה גם בשוק האמריקאי (ולראיה – מפרסמת אף במהלך הפסקת הפרסומות של שידורי הסופר בול – אירוע הספורט הנצפה ביותר בארה”ב מדי שנה). WIX הצליחה לפתח פלטפורמה שבה קל ונוח לבנות אתרים פשוטים, ולכן היא כה פופולרית. 

היתרונות והחסרונות של עבודה עם פלטפורמת WIX

היתרונות של עיצוב ובניית אתרים ב-WIX מתחילים בממשק המשתמש המצוין שלה. את עיצוב האתר ניתן לעשות על בסיס תבניות מוכנות שמיועדות לנישות שונות, או לעצב מההתחלה באופן מלא. בניית האתר מתבצעת עם עורך פשוט, שקל מאוד לעבוד איתו ואינו דורש ידע מוקדם בכתיבת קוד. 

בעזרת הפלטפורמה של WIX ניתן לעצב ולבנות מגוון של אתרים, החל מאתרים תדמיתיים פשוטים יחסית ועד אתרי אי-קומרס שמתבצעות דרכם רכישות באתר. WIX ממשיכה לפתח ולשכלל את הפלטפורמה שלה, ומאפשרת כך ליצור אתרים שהם גם יפים לעין מבחינה ויזואלית וגם מתקדמים מבחינה טכנולוגית.  

החיסרון המרכזי של אתרי WIX הינה העובדה שאתרים אלה לא מצליחים להיות מקודמים אורגנית במנוע החיפוש של גוגל, למעט בשם החברה או העסק. יחד עם זאת, הם מהווים פתרון זול לבניית אתר לצרכים מסוימים של לקוחות שונים.

מדוע כדאי לעבוד עם לוג’יק פינג על אתרי WIX?

למרות שמדובר בפלטפורמה שניתן גם באופן עצמאי לבנות איתה אתרים, יש יתרונות רבים לעבודה איתנו   לצורך מטרה זו. הצוות המקצועי של הסוכנות נחשב כ-Wix Pro, ומתמחה בשימוש חכם ומתקדם בכל התכונות של הפלטפורמה של WIX, תוך שימת דגש רב על הצרכים הספציפיים של כל לקוח. תהליך העיצוב של האתר נעשה אך ורק לאחר ביצוע אפיון מעמיק של האתר על ידי אנשי המקצוע בחברה, ולאחר קבלת הבנה יסודית של אופי האתר שרצוי ללקוח. 

אנשי המקצוע של לוג’יק פינג משתמשים בידע המקצועי הנרחב שלהם בתחומי העיצוב והפיתוח, ומיישמים אותו בהצלחה בכל אתר חדש שנבנה עם WIX. זה כולל שימת דגש רב על נושאים כמו ממשק המשתמש באתר, חוויית המשתמש, הכנה לצרכי הלקוח באתר והתאמה להעדפות של הלקוח.

אנו מאמינים בשיתוף פעולה ארוך טווח עם כל לקוח שלנו, תוך שימת דגש רב על הצלחת האתר ויישום הפוטנציאל השיווקי שלו. עבור לוג’יק פינג, כל לקוח מייצג עולם שלם שיש להבין אותו ולהכיר אותו כדי להגיע לתוצאות הטובות והמתאימות ביותר עבורו. את המחויבות הזו להצלחת הלקוח, החברה מיישמת בכל פרויקט של עיצוב ובניית אתר חדש, וכך מצליחה לייצר תוצאות אפקטיביות בשטח, לאחר העלאת האתר לאוויר.  

דילוג לתוכן