סרטוני אנימציה

באנימציה טובה יש קסם שמדבר היישר ללב הצופים. הקסם הזה מאפשר ליצור עולמות שמוגבלים רק על ידי יכולת הדמיון של מי שיוצר אותה, והיא מאפשרת לברוא עולמות חדשים, לשחק עם חוקי הטבע ולהפוך כל סיטואציה לעשירה יותר ומהנה יותר עבור קהל הצופים. 

בסרטוני אנימציה תמיד ישנו גם מימד של “פאן”, גם אם הם סרטונים שמעבירים מסר שיווקי או מידע מכל סוג שהוא. כאשר מדברים על יצירת סרטוני אנימציה בהקשר של סרטונים שיווקיים, הכוח של האנימציה מאפשר לתבל כל סרטון בהומור ובעניין, וגם להציג את התוכן בצורה מונגשת וידידותית. 

אנימציה מדברת טוב יותר ללב הצופים

למרות שאנימציה מתקשרת לילדים מבחינה אסוציאטיבית, הרי שהיא מדברת ללב של בני כל הגילאים. לכן, ניתן להשתמש בה כדי לייצר סרטוני תדמית וסרטונים שיווקיים בכל תחום עיסוק. מבחינה מקצועית, כאשר אנחנו מפיקים סרטוני אנימציה עבור הלקוחות שלנו, אנחנו דואגים לעבוד תמיד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר, שיודעים כיצד לתרגם כל נושא וכל תסריט לכדי סרטון אנימציה מהנה ומושך עניין. 

סוגי האנימציה העיקריים שבדרך כלל משתמשים בהם בסרטונים שיווקיים הם אנימציית דו מימד, אנימציית תלת מימד, אנימציה בסגנון רישום ואנימציה של כתיבה על רקע לוח לבן. כל סגנון אנימציה כזה מתאים לסוגים שונים של סרטונים, והבחירה נעשית בהתאם למטרות שלהם ולאופי הלקוח שאנו עובדים איתו. האפשרויות הן באמת בלתי נגמרות ובלתי מוגבלות, וכאשר עובדים עם צוות השיווק הנכון – סרטוני אנימציה יכולים להיות אפקטיביים ביותר. 

כך מקדמים סרטוני אנימציה

את סרטוני האנימציה שנפיק עבורכם ניתן להפיץ במגוון דרכים. הפלטפורמות שהכי מתאימות להם הן יו טיוב והרשתות החברתיות. לכל סרטון אנימציה תמיד יש פוטנציאל להפוך לוויראלי, וככל שנקדם אותו יותר, במידה והוא אכן איכותי ועובד היטב, כך תגדל החשיפה של העסק שעומד מאחוריו. 

הקידום של הסרטונים יכול להיות ממומן או אורגני. גם גוגל מציגה כיום סרטונים בתוצאות החיפוש האורגניות שלה, ובעזרת השימוש הנכון במילות מפתח ותיאורים לסרטון – בהחלט ניתן להצליח לגרום לכך שהוא יוצג בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש. 

הפקת תוכן וויזואלי עם לוג’יק פינג

לוג’יק פינג מתמחה בהפקת תוכן וויזואלי וטקסטואלי, שבעזרתו ניתן להעביר בצורה מצוינת מסרים תדמיתיים ושיווקיים. אנחנו דואגים לבדוק לעומק עם כל לקוח שלנו מה הוא יכול להרוויח משימוש בכל כלי פרסומי שאנו מציעים, וכאשר הדבר רלוונטי – ממליצים גם על הפקת סרטוני אנימציה מנצחים. 

בעזרת הכוח הפרסומי של לוג’יק פינג, המבוסס על ניסיון רב בעולמות השיווק הדיגיטלי, אנחנו מצליחים לסייע ללקוחות שלנו להגדיר יעדים ולכבוש אותם בהצלחה. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבל ייעוץ מקצועי לגבי ביצועי הקמפיינים שלכם כיום ולבדוק ביחד אתנו כיצד נוכל לשפר ולמנף אותם עוד יותר, בין השאר על ידי הפקת סרטוני אנימציה יצירתיים וממירים.  

דילוג לתוכן