מחיקת פסקי דין מתוצאות גוגל

כל מי שנמצא בעמדה עסקית או ציבורית מוכרת, עלול לסבול מהופעה של פסקי דין מהעבר שקשורים בשמו, כאשר מבצעים עליו חיפוש בגוגל. למנוע החיפוש של גוגל יש זיכרון ארוך. למעשה, זיכרון ארוך מאוד. גם אם פסק הדין שעליו מדובר הוא מלפני שנים רבות וכלל לא רלוונטי כעת, במקרים רבים הוא עדיין יופיע בתוצאות החיפוש שמזכירות אתכם או את החברה שלכם. הנזק שעלול להיגרם הוא רב. הוא עלול לגרום להשפעה שלילית כוללת על המוניטין הציבורי שלכם, שיכול להוביל לפגיעה אישית או עסקית גדולה. 

החדשות הטובות הן שניתן להילחם ברוב פסקי דין שמופיעים בגוגל, ולגרום לדחיקתם מטה בתוצאות החיפוש ואף להסרתם כליל בחלק מהאתרים בהם הן מופיעים. מדובר בתהליך מורכב למדי עם עלויות כספיות, שדורש שילוב של מאמץ יסודי עם ידע מקצועי נרחב. אנחנו בלוג’יק פינג יודעים כיצד נכון לבצע את התהליך הזה, ובמהלך שנות פעילותנו הצלחנו לעזור ללא מעט אנשי עסקים, מנהלים ואישי ציבור לשפר את המוניטין שלהם ברשת באמצעות מחיקת פסקי הדין אודותיהם מגוגל בתנאי שלא מדובר בנוכלים סדרתיים להם אנו לא מוכנים לסייע.   

ניהול מוניטין אפקטיבי: האתגר שבמחיקת פסקי דין מהחיפוש

מחיקת פסקי דין מתוצאות החיפוש היא דבר מאתגר. הפרטים על פסקי הדין יכולים להופיע במגוון סוגים של אתרים. ישנם אתרים שמתמקדים בפרסום של פסקי דין מהעבר, וכוללים ארכיון ענק של פסקי דין בישראל מכל התקופות, יש אתרים שפועלים מתוך הרצון של שקיפות וחופש המידע בהם אי אפשר למחוק כלום. כאשר מחפשים שם של אדם מסוים בגוגל, אם קיים באתרים אלה פסק דין המתייחס אליו, במקרים רבים התוצאות הראשונות יכללו את פסק הדין הזה. ככל שהמידע הקיים על אותו אדם ברשת הוא מצומצם יותר, התוצאות יכללו את פסקי הדין הרלוונטיים במיקום גבוה יותר. לכן, אחת מהשיטות לדחיקת פסקי הדין כלפי מטה בגוגל, היא על ידי עבודה מדוקדקת ומאומצת שתגרום לכך שעל אותו אדם יופיעו מקורות מידע ותוכן חיוביים שיתפסו את המקום של תוצאות שליליות כמו פסקי דין. 

פסקי דין יכולים גם להופיע באתרי חדשות ואקטואליה, ואף ברשתות החברתיות ובאתרים פרטיים. כאשר מדובר באתרים שגוגל מייחס להם ציון איכות גבוה, המלחמה הזו יכולה להיות מורכבת וארוכה, אך היא בהחלט אפשרית. 

כך מוחקים פסקי דין בהצלחה

כאשר צוות ניהול המוניטין של לוג’יק פינג פועל למען שיפור המוניטין ברשת ומחיקת פסקי דין מתוצאות גוגל, הוא מפעיל סט רחב מאוד של כלים כדי לבצע את המשימה בהצלחה. אנחנו פועלים מתוך מחויבות מלאה למוניטין של הלקוחות שלנו, ומבינים כמה משמעות יש לשמירה על המוניטין החיובי שלהם. 

כדי למחוק פסקי דין בגוגל יש לוודא את מחיקת הפסק דין מהאתר בו הוא מופיע, לא תמיד זה אפשרי ואז אנו משתמשים גם בשיטות של העלאת תכנים חיוביים במקומם, וכן פועלים בעזרת כלים שמציעה גוגל עצמה, כדי לדווח לה על תכנים ישנים ובלתי רלוונטיים שצריכים להיות מוסרים מתוצאות החיפוש או על פסקי דין שהוסרו מאתרים מסוימים ואז גוגל לאחר בדיקה מסירה את התוצאה מעמוד החיפוש.    

ניהול מוניטין מקיף ומלא עם לוג’יק פינג

לוג’יק פינג לא מסתפקת רק במחיקת פסקי דין מגוגל עבור הלקוחות שלה. אנחנו פועלים במגוון דרכים כדי לבצע ניהול מוניטין, כולל דחיקת תוצאות שליליות מכל הסוגים (לא רק פסקי דין). במקביל, אנו מפעילים אמצעים תוכניים ושיווקיים כדי להעלות תוצאות חיוביות על הלקוח, בין אם באתרי מדיה וחדשות ובין אם באתרים פרטיים שונים. 

כאשר פונים אלינו למטרה זו, אנו מבצעים ביחד עם הלקוח חשיבה מקיפה ואסטרטגית על הדרכים הטובות ביותר לבצע את ניהול המוניטין, ועל פי התכנית הזו אנו פועלים. בנוסף לניהול מוניטין איכותי ומקיף, אנחנו מציעים גם סל שלם של כלים שיווקיים נוספים שמצעידים קדימה את הלקוחות שלנו ועוזרים להם במימוש היעדים העסקיים שלהם, ובהגדלת היקף ההכנסות והמכירות של החברה שלהם. 

דילוג לתוכן