כתיבת תוכן מקצועי לפי נושא

כאשר גולשים ברשת מחפשים מידע מקצועי, הפעולה הראשונה שהם יעשו (בדרך כלל) תהיה להיכנס לגוגל ולכתוב שאילתת חיפוש. מנוע החיפוש של גוגל מבוסס על טקסט ועל זיהוי של רמת אמינות ואיכות, כך שתוכן מקצועי טוב בנושאים שונים יכול להיות כלי מצוין לסייע במאמצי הקידום של כל אתר. 

אך מעבר לנושא של קידום אתרים אורגני, לתוכן מקצועי יש תפקידים משמעותיים נוספים. מתן תוכן מקצועי ומרחיב אופקים לגולשים יכול לגרום להם לבלות זמן רב יותר באתר, ולהתעניין בסל המוצרים והשירותים הנוספים בו. זוהי אחת הסיבות לכך שכיום נהוג לשלב בלוג מקצועי גם באתרי תדמית. בלוג שמכיל מידע רלוונטי, כמו טיפים מקצועיים ומידע נוסף עם ערך מוסף לגולש, יכול להיות נכס משמעותי לאתר גם מבחינה שיווקית. 

כתיבת תוכן מקצועי לאתרים

כדי שנוכל לייצר תוכן מקצועי איכותי עבור הלקוחות שלנו, אנחנו זקוקים להיכרות עם התחום שבו עוסק הלקוח. אנחנו מבינים שתוכן מקצועי צריך לפנות לאנשים שיש להם היכרות כלשהי עם אותו תחום, ולכן לא ניתן להסתפק בתוכן שטוח או רדוד. לכן, אנחנו משקיעים זמן ומשאבים בהבנה של התחום שבו הלקוח עוסק, וזאת תוך שיתוף פעולה מקיף איתו. אנו מאמינים שבסופו של דבר, הלקוח יודע הכי טוב איזה מידע מקצועי יעניין את המבקרים באתר שלו, ולכן אנו יכולים להפיק תוכן שתואם לכך בעזרת הכוונה ראשונית מצידו. 

תוכן מקצועי נכתב על ידי כותבי תוכן מקצועיים, שיש להם היכרות עם התחום הספציפי של הלקוח ועם עולם המושגים הייחודי שלו. ישנם אתרים שבהם בעל האתר כותב את התכנים המקצועיים, אך אנחנו איננו ממליצים  על כך. הדרך הנכונה ליצור תוכן מקצועי היא להיעזר בידע של בעל האתר, אך לבצע את הכתיבה והניסוח עצמם על ידי כותב תוכן מקצועי. את הנושאים לכתיבה בהחלט רצוי שהלקוח יבחר, אך מכיוון שכתיבת תכנים מקצועיים היא מלאכה שצריכה להיעשות ברמת האיכות הגבוהה ביותר – אנו בהחלט ממליצים ללקוחות שלנו שאנשי המקצוע של לוג’יק פינג יהיו אחראים על הפקת התוכן עצמו. 

איך צריך להיות כתוב תוכן מקצועי איכותי?

הכלל הראשון, בכל כתיבה של תוכן מקצועי איכותי, הוא שהטקסט צריך לתת מענה מורחב על שאלה מסוימת שאיתה ניגש הגולש לקרוא אותו. לשם כך, חשוב שאת התוכן המקצועי יכתוב אדם שבאמת יכול לתרום משהו מהידע שלו לקוראים. כאשר אנו מפיקים תוכן מקצועי לפי נושא, אנו משלבים את הידע של בעל האתר עם היכולות המקצועיות של כותבי תוכן טובים. 

פתרונות השיווק של לוג’יק פינג

לוג’יק פינג מציעה ללקוחות שלה מעטפת שיווקית מלאה וכוללת. אנחנו מאמינים ששיווק איכותי הוא מסע לטווח ארוך, שבו יש שיתוף פעולה והזנה הדדית לצורך מימוש היעדים העסקיים של הלקוח. אנו מציעים מגוון שירותים, הכוללים עיצוב ובנייה של אתרי תדמית ואתרי מסחר, קידום אורגני וממומן וניהול מתקדם של ערוצי יו טיוב ומדיה חברתית. כל המאמצים השיווקיים שלנו כוללים גם ניתוח ומעקב אחר ביצועים בעזרת הכלים הטובים בשוק, ואנו מספקים מעטפת מותאמת אישית שיכולה לסייע לכל עסק או חברה לצמוח, לגדול ולממש את הפוטנציאל הגלום בה.   

דילוג לתוכן