כתבות וידאו

לכתבות וידאו יש את היכולת להציג בצורה ישירה וממוקדת כל מסר שיווקי שאותו רוצים להעביר. לשימוש בווידאו יש יתרון, מפני שמרבית האנשים בארץ מעדיפים כיום לצרוך תכנים בפורמט של וידאו, הרבה יותר מאשר תכנים כתובים. הדבר מתאים לרוח העידן הנוכחי, שבו מה שחשוב זה זמינות, מהירות ומיידיות. קהל הגולשים ברשת רגיל לרפרף במהירות על תכנים שונים ולעבור מתוכן אחד למשנהו במהירות רבה. הרפרוף ייעצר לרגע רק אם הגולש ייתקל בפיסת תוכן שמאוד מעניינת אותו, וגם לה הוא יקדיש לכל היותר כמה דקות. 

במצב העניינים הזה, כתבות וידאו טובות שמבטאות מסר שיווקי וגם מצליחות לעשות זאת בצורה מקורית ויצירתית, יכולות למשוך את תשומת הלב של הגולשים וגם לזכות לשיתופים – שהם הגביע הקדוש של עולם השיווק הדיגיטלי. 

שילוב הכתבות באתר וברשתות החברתיות

ישנן שתי דרכים עיקריות לפרסם כתבות וידאו ברשת. הראשונה היא העלאת סדרה של כתבות לאתר הבית, וכך להוסיף מעין בלוג מצולם לאתר. כתבות הוידאו שבאתר יכולות להיות מקצועיות, ולספק מידע מעניין לגולשים על התחום שבו האתר עוסק. מידע כזה יכול לבוא בצורה של טיפים מקצועיים או מתן הסברים בנושאים שונים. בלוג וידאו שכזה יכול לסייע מאוד בקידום האורגני של האתר, ולהעניק לגולשים סיבה נוספת לרצות לחזור אליו באופן קבוע ומתמשך. 

הדרך השנייה לפרסם כתבות וידאו היא באמצעות קידום ברשתות החברתיות. הקידום יכול להתבצע בצורה אורגנית, על ידי העלאה של הכתבות לעמוד העסקי, וגם על ידי קידום ממומן של אותן כתבות מצולמות. אם הכתבה מעניינת מספיק, ומציגה תוכן שיש בו ערך מוסף באופן מקורי, היא תזכה למספר הקלקות גבוה וגם לשיתופים רבים יותר. 

כאשר אנחנו מפיקים כתבות וידאו ללקוחות שלנו, חשוב לנו לבנות כתבה שתהיה לא רק מעניינת, אלא שתצליח גם לגעת בצופה באופן עמוק ומורגש יותר. לשם כך ניתן להשתמש במגוון אמצעים, כמו שימוש באלמנט הפתעה וטוויסט, שימוש בהומור, שימוש במידע שיש בו חידוש לצופים ועוד. 

כאשר כתבת הוידאו נכתבת ומצולמת באופן הנכון, היא יכולה להיות כלי שיווקי רב עוצמה, שניתן ליהנות ממנו במגוון פלטפורמות ברשת. 

הפקת כתבות וידאו מקוריות עם לוג’יק פינג

כדי להיות צעד אחד לפני המתחרים שלכם, אתם צריכים תמיד להשתמש בשיטות השיווק המתקדמות והיעילות ביותר. הפקת כתבות וידאו היא בהחלט לא דבר שכל חברה עושה, ולכן יש סיכוי גבוה לכך שאתם תהיו הראשונים בתעשייה שלכם שיעשו שימוש בטקטיקה זו. בעזרת כתבות וידאו ניתן למשוך גולשים לאתר שלכם וגם לקדם באופן אפקטיבי מסרים שיווקיים במרחב של המדיה החברתית. 

בזמן ניהול פרויקט מסוג זה, אנחנו מקפידים תמיד על סטנדרטים גבוהים ביותר של הפקה, ויודעים בדיוק איפה נכון יהיה להפיץ כל סרטון. אם אתם מעוניינים בקידום אפקטיבי וכולל שמלווה אתכם מקרוב בכל צעד חדש בדרך, נשמח לשמוע מכם. אתם מוזמנים לפנות ללוג’יק פינג ולהתחיל ביחד אתנו מסע חדש ומהנה לכיבוש היעדים העסקיים שלכם, תוך שימוש בכל הכלים המגוונים שיש לעולם השיווק הדיגיטלי להציע. 

דילוג לתוכן