ייעוץ וליווי לבניית אתר חדש

תהליך תכנון והקמה של אתר חדש הוא דבר מרגש ומעורר ציפיות. לאתר עסקי, בין אם הוא אתר תדמית או אתר מכירות, יש כוח שיווקי עצום. כל מי שמקים אתר שואף להצליח ולמשוך אליו תנועה נרחבת של גולשים, ולהציע להם מידע בעל ערך ודרכים שבהן יוכלו ליצור קשר ולהפוך ללקוחות של העסק. 

כדי ליצור אתר שמצליח לייצר תנועה משמעותית אליו וגם מספר המרות גבוה בתוכו, יש להבין מיהו קהל היעד של האתר, מה מעניין את הקהל הזה וכן כיצד נכון לפנות אליו מבחינה שיווקית. הדבר מצריך ביצוע חשיבה ממוקדת, שתביא בחשבון את הייחוד של החברה שבונה את האתר, תוך יצירת עיצוב וממשק מנצחים שיוכלו להביא תוצאות. אנחנו בלוג’יק פינג מבינים כי בנייה של אתר חדש היא הרבה מעבר לאוסף של פעולות טכניות, אלא תהליך שיווקי שלם שמצריך הכנה מוקדמת טובה וכן יכולות ביצוע גבוהות. את הניסיון רב השנים שלנו בתחום זה אנו מציעים לרתום לטובת הלקוחות שלנו, שאנו מעדיפים להתייחס אליהם כשותפים לדרך.  

תהליך ההיכרות עם הלקוח

מכיוון שהקמת אתר היא תהליך שיווקי שלם, אנחנו מאמינים ששלב ההיכרות עם הלקוח שלנו הוא מהותי לטובת הצלחת הפרויקט. כדי להכיר את הלקוח, אנו מקפידים להבין מהו המוצר או השירות  שהוא מציע, מיהו קהל היעד שלו, מהם היתרונות היחסיים שלו בתחומו, מהו החזון העומד לעיני רוחו וגם לאן הוא רוצה להביא את העסק שלו בסופו של דבר. רק היכרות מעמיקה ברמה הזו תוכל לסייע לנו ללוות באופן אפקטיבי את בניית האתר החדש. 

ייעוץ עיצובי, טכני ושיווקי

את ההיכרות עם הלקוח אנו מתרגמים לייעוץ פרקטי בכל מה שקשור לעיצוב האתר, לפן הטכני שלו, לתכנים שהוא יכיל וכן להכנה לקראת קידום אורגני בגוגל, דבר שאנו ממליצים עליו ביותר. הצוות של לוג’יק פינג כולל מעצבים גרפיים, אנשי UX/UI, מתכנתים ואנשים המתמחים בשיווק ובמיתוג. את כל אוסף היכולות הללו אנו משלבים בייעוץ שאנו מעניקים, על מנת להבטיח שהאתר שנקים ביחד עם הלקוח יעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ויצליח לממש את המטרות שאנו מייעדים לו.  

לוג’יק פינג: מחויבות להצלחה שלכם

לוג’יק פינג היא הרבה יותר מרק עוד סוכנות פרסום ומיתוג בשוק. אנחנו מתייחסים לכל אתר שאנו מלווים את הקמתו כאל האתר שלנו לכל דבר. לצורך הקמת האתר אנו משקיעים את מיטב המשאבים האנושיים שלנו, תוך השקעת מחשבה רבה באפיון האתר, בעיצוב שלו ובפיתוח שלו. הלקוחות שלנו צועדים איתנו זמן רב, מכיוון שהם מקבלים מעטפת שיווקית כוללת, שלוקחת בחשבון גם את האופן שבו האתר יממש את היעדים שלו בהמשך. כל אתר שאנו מייעצים לו ומלווים אותו נהנה משימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם פיתוח האתרים, ממשק מצוין ומתוכן איכותי ומקורי שבאמת מעניק ערך מוסף לכל מי שמבקר באתר. 

המחויבות שלנו היא קודם כל להצלחה שלכם, ולשם כך נעשה שימוש בכל הניסיון רב הערך שלנו, שכבר הצליח לעזור ללקוחות רבים להגשים את היעדים שלהם ואת החלומות העסקיים הוורודים ביותר.

דילוג לתוכן