בניה וניהול קמפיין לינקדאין, LinkedIn

כידוע, LinkedIn לינקדאין היא רשת חברתית יחידה מסוגה כיום – פלטפורמה שכל כולה מוקדשת ליצירה וניהול של קשרים עסקיים, בין חברות ובין נושאי משרות בכירות. היתרונות של לינקדאין לבניית וקידום העסק ברורים לחלוטין, אך האם יש צורך גם בניהול קמפיין פרסומי ברשת הזו? בהחלט כן, במיוחד אם אתה מעוניין לפנות לקהל יעד איכותי וממוקד מטרה.

 חשוב על חברי הרשת הזו, אליהם יפנה הקמפיין הפרסומי שלך: אלו ראשי חברות גדולות, אנשי עסקים משופשפים ויזמים בעלי ממון, שרק מחפשים את הקשר העסקי הבא, כדי להתקדם ולהתפתח עוד יותר. אם תדע כיצד לשווק את עצמך כמו שצריך בפני אנשים אלו, תוכל להשיג המון, בהשקעה מזערית.

 בניה וניהול קמפיין לינקדאין LinkedIn מאפשרים לך למקד בצורה בלתי רגילה את מאמצי הפרסום שלך ולייעד אותך לקהל מצומצם מאוד. קהל אשר מעוניין לשמוע כל העת על המבצעים החדשים שלך, על מיתוג חדש בו החלטת להשקיע, על שדרוג והרחבת סל השירותים של החברה וכדומה.

כפי שעושים רבים בשימוש היומיומי ברשת החברתית המיוחדת הזו, כך כדאי לעשות גם במסגרת פרסום העסק שלך בלינקדאין: מומלץ לבצע את הקמפיין במקביל לקמפיינים בפלטפורמות אחרות ברשת (גוגל, פייסבוק וכדומה) ולא על חשבונם, משום שקהל היעד בלינקדאין שונה וממוקד יותר. תוכל להסתכל על כך כפרסום לבעלי מקצוע ומומחים, מול פרסום לשאר חלקי האוכלוסייה.

 בניה וניהול קמפיין LinkedIn יכולים לחולל פלאים בעסק שלך. במקום לוותר על הקהילה העסקית או לבזבז משאבים מיותרים על קמפיינים במקומות בהם אנשי עסקים לרוב כלל לא נמצאים, תוכל להפנות זרקור חזק ואיכותי בדיוק לפלח השוק הזה.

רוצה לצאת לדרך? כדאי שתבצע זאת עם אנשי מקצוע שכבר ניהלו מאות קמפיינים מוצלחים ברשת החברתית הזו. צוות לוג'יק פינג ישמחו לבנות ולנהל עבורך קמפיין פרסומי מצליח בלינקדאין.