ניהול עמוד עסקי LinkedIn

אתה בוודאי משקיע עשרות שעות מידי שנה בנטוורקינג. כנס פה, פגישה עסקית שם, קוקטייל חגיגי של החברה ההיא או אירוע של החברה הזו. בכל הזדמנות כזו אתה מנסה לבצע נטוורקינג יעיל ולאתר את איש הקשר הבא שיביא לך תועלת, שיקדם את העסק שלך. כזה שתוכל לרקום יחד איתו את המהלך העסקי הבא, ש'ישבור את השוק'.

לא הגיע הזמן שתשתדרג? כדאי לך לפַנות את המאמצים הללו למקום אחר: אל הרשת.

 נטוורקינג, טווית קשרים עסקיים, היא ללא ספק אחת הדרכים המהירות והיעילות להתנהלות בעולם העסקי שלנו. היכרות עם אדם מסוים אשר משמש בתפקיד חשוב בחברה מסוימת, יכולה להועיל לך (וגם לו) בצורה בלתי רגילה בהמשך הדרך, כאשר תיפגשו שוב. יש כלי שמאפשר לך ליצור אינספור קשרים כאלו, בעוד אתה פשוט יושב מול המחשב: לינקדאין.

 לינקדאין היא הרשת החברתית העסקית הגדולה בעולם, אשר מארחת עשרות מיליוני משתמשים, רובם ככולם אנשי עסקים. גם בישראל יש לרשת הזו נציגות מכובדת, עם שלל חברים – מנכ"לים, סמנכ"לים, דירקטורים ועוד. אם תצטרף לרשת הזו תדע שאתה נמצא בחברה טובה, ותקבל כלי שיספק לך נגישות מדהימה לצמרת העסקית בישראל.

 חשוב שתדע: לינקדאין היא לא פייסבוק. כאשר מדובר על ניהול עמוד עסקי לינקדאין תדרוש ממך לעבוד קשה, כדי ליצור את הקשרים הנכונים, לאסוף אנשי קשר, לבנות את השם שלך ולהפוך ל'איש חשוב'. איש שכל חבריו בלינקדיאן יודעים כי הוא סמכות של ממש בתחום העיסוק שלו.

האם אתה מסוגל לעשות זאת לבד? ייתכן, אבל תידרש לשעות רבות של עבודה על ערוץ תקשורת זה בלבד. האם אתה יכול להרשות לעצמך לוותר עליו? ממש לא. מעטים הכלים שיאפשרו לך לטוות רשת חזקה ומסועפת כל כך של קשרים עסקיים.

 צוות לוג'יק פינג יוכלו לסייע לך בעניין הזה. יחד, נבנה את השם שלך באחת מהזירות העסקיות החשובות בישראל ובעולם, נסייע לך לקיים נטוורקינג פעיל ועמוס קשרים עם חבריך לרשת החברתית ונלמד אותך כיצד להפיק את המקסימום מהכלי הנפלא הזה. בעזרתנו, תקדם את העסק שלך עשרות צעדים קדימה, בלי לקום מהכיסא.