שירותי איפיון וליווי בניית אתר או שדרוג אתר קיים

שידרוג אתר אינטרנט יכול להתרחש בשל סיבות שונות, אחת מהסיבות הינה התקדמות טכנולוגית, לדוגמא כניסת טלפונים חכמים ומחשבי לוח בצורה משמעותית לחיי היום יום שלנו והצורך לייצר התאמות לאתר על מנת שיתאים לפלטפורמות חדשות כגון אלו, לעתים זה יקרה כי בעל האתר יחוש כי אין מספיק פניות לאתר או שהאתר שלו אינו מצליח לשדר את האופי של העסק, אינו מצליח לעניין מספיק את הגולשים, או שמא בעל האתר יטען שהאתר שלו נראה חיוור ומשעמם יחסית לאתרים מתחרים שהם הרבה יותר אטרקטיביים.

תהליך שדרוג אתר כולל בתוכו כמה מהלכים חשובים שהם:

  • הבנת צרכי הלקוח
  • בחינה של מטרות האתר ומה צריך לכלול האתר
  • בדיקה של אתר קיים והבנה של הבעיות בו
  • עריכת סקר שוק וניתוח אתרים מתחרים
  • מחקר מילות מפתח על מנת להבין מהיכן תגיע התנועה לאתר
  • סיוע בבחירה של חברה שתבצע את שדרוג האתר הקיים
  • ליווי הבניה והתאמת האתר לסטנדרט העולמי

שדרוג אתר ממש כמו שיפוץ בניין חייב להיות מלווה באנשי מקצוע מתאימים, אפשר למצוא לא מעט אתרים שעברו שדרוג בלי ליווי מקצועי של מומחים שעוסקים בתחום, אתרים אלא נחשבים בעיני גוגל כאתרים פגומים ולא איכותיים ומיקומם ניפגע בהתאם בתוצאות החיפוש.

תהליך של שדרוג אתר כולל בתוכו כמה מהלכים כמו שדרוג של התוכן באתר, שדרוג מבנה האתר, אופטימיזציה של אתר והתאמתו למנועי החיפוש ויצירת אתר מיטבי המותאם לקריטריונים של מנועי החיפוש, קידום האתר המשודרג ועוד.

בעת תהליך שדרוג האתר ובליווי אנשי מקצוע של חברת לוג'יק פינג המתמחה בקידום אתרים מקצועי, יתבצע תהליך של אופטימיזציה לאתר והתאמתו למנועי חיפוש תוך כדי תהליך השידרוג, נושא העיצוב הינו לא פחות חשוב כיום גם מבחינה שיווקית על מנת שיוכל להעביר את המסר השיווקי של האתר ועקב כך למנוע נטישה גבוהה של האתר וגם גוגל שרואה שמדובר בעיצוב ייחודי ולכן נותן על כך נקודות זכות, חשוב לזכור שאת כל המידע הזה יוכלו להבין רק מומחים שעוסקים בשדרוג אתרים המבינים בכל סוגיית קידום אתרים.

מי שמעוניין לשדרג את אתר האינטרנט שלו חשוב שיפנים ויבין שאחד מאנשי המקצוע שחייבים ללוות את תהליך השדרוג הוא מקדם אתרים מקצועי, זאת משום שתהליך של שדרוג האתר, חייב להיות מותאם לתהליך קידום האתר העתידי, ממש כמו שתהליך בנית האתר מותאם לתהליך קידום האתר.

יש מקרים שבהם בעלי אתרים קיימים ירצו לשדרג את האתר שלהם רק מהאספקט השיווקי ואז הם יזדקקו לשירות של יעוץ שיווקי לבעלי אתר קיים, ייעוץ כזה ישדרג את האתר רק מהאספקט השיווקי וישפר את היכולות השיווקיות של האתר. יעוץ כזה יבדוק למשל מה ניתן לשפר בחוויית הגולש כדי לגרום לו להישאר יותר זמן באתר, או האם האסטרטגיה השיווקית שנקטתם בה נכונה או שאולי יש לנקוט באסטרטגיה שיווקית אחרת, את כל אלו תקבלו מיועץ שיווקי לאתרי אינטרנט בחברתנו.