ניהול ערוץ YOUTUBE

אם היינו מציעים לך ערוץ מדיה אישי, מלא בסרטונים ובקטעי וידאו מטעמך, עם פוטנציאל חשיפה של 2.5 מיליון צופים רק בישראל לבדה – לא היית לוקח? ובכן, הערוץ הזה נמצא ממש בהישג ידך, תחת כל מחשב רענן, באחת הפלטפורמות המקוונות הפופולאריות ביותר כיום ברשת: יוטיוב (YouTube).

 מהו ערוץ אישי ביוטיוב?

למעשה, מדובר באפשרות לנהל בעצמך מעין חדר וירטואלי סגור, בו תוכל להציג לכל מי שנמצא בו את מרכולתך – לא רק בעזרת תוכן, תמונות סטילס, מצגות ופרוספקטים, אלא גם בעזרת אחד האמצעים השיווקיים בעלי ההשפעה הגדולה ביותר שיש: סרטוני וידאו. כיום, זהו כלי שלא ניתן לוותר עליו.

אל החדר הזה תוכל להזמין את כל מי שתרצה, במטרה לאפשר לו לחזות בכל חומר חדש שתעלה לערוץ שלך – חומר שאתה תבחר ושיציג בצורה הטובה ביותר את העסק שלך. כך, תזכה לכוח שיווקי שרבים וטובים מייחלים לו, כוח שאין טוב ממנו כדי ליצור קשר אמיתי ומיוחד עם הלקוחות שלך.

 אבל, המשימה הזו לא כל כך פשוטה. מעל לכל, אתה צריך לדעת שעליך לתחזק בתדירות גבוהה את הערוץ ולהעלות אליו תכנים איכותיים ובעלי עניין, כאלו שייתנו ללקוח שלך בדיוק את מה שהוא מחפש.

בנוסף, חשוב שתבין היטב את כל היכולות שמציע היוטיוב, עוד לפני שתתחיל להשתמש בו באופן תדיר. יוטיוב היא רשת חברתית לכל דבר, המשתפת סרטוני וידאו בלבד ומאפשרת לך להפוך את הערוץ שלך למוצר אינטראקטיבי מפותח ומתקדם, עד כדי כך שהוא יוכל להשתוות ברמתו לאתר האינטרנט שלך.

אבל כדי שזה יקרה, אתה צריך להיות מומחה. ואם אתה לא מומחה, אתה זקוק למומחים שינהלו עבורך את הערוץ. מומחי היוטיוב של חברת לוג'יק פינג.

 לכן, אם חשוב לך לייצר תכני וידאו איכותיים שייַצגו בצורה הטובה ביותר את העסק שלך, אם אתה מעוניין למשוך אליך לקוחות בעזרת כלי שיווקי שאין כמותו, ואם אתה רוצה להראות לכל אחד מהם את היכולות הגבוהות ביותר שלך – ניהול ערוץ יוטיוב הוא התשובה.